1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy pierwszą grę dla GwG na wrzesień! Dostaniemy Earthlock: Festival Of Magic

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 20, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Major Nelson na swoim koncie na twitterze postanowił ni stąd, ni zowąd podzielić się informacjami o nadchodzącej ofercie Games with Gold. Poznaliśmy pierwszą grę na Xbox One, a jest nią Earthlock: Festival Of Magic.

Poznaliśmy pierwszą grę na Xbox One w ramach programu Games with Gold! Major Nelson postanowił podzielić się informacją o nadchodzących tytułach w ramach tej usługi i na Twitterze wyjawił, że posiadacze X1 dostaną za darmo grę Earthlock: Festival of Magic.

Earthlock to RPG z turowym systemem walki, opowiadającym o Amonie próbującym uratować wraz z innymi bohaterami Umbrę - piękny ale groźny świat który tajemniczo przestał się kręcić tysiące cykli temu. Gra będzie zawierać system crafting amunicji i materiałów, zbieractwo roślin i naturalnie drzewka rozwoju.

Gra wyjdzie 1 września na Xbox One oraz Steam, jednocześnie debiutując w Games with Gold.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No nie powiem wygląda w miarę ciekawie :). Czy dożyję tego dnia, że dają Shovel Knight :D - hell noooo! :D

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czyli dalej ogrywamy zaległości growe :troll:. Gra w sumie nie wygląda źle, ale nie jara mnie granie turowe, więc odpada ;)

PyzaVader i BushyAxis793 lubią to.
  5. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Mam nadzieję że to jest ta "gorsza" gra z dwóch na wrzesień...W tym miesiącu tą większą produkcją było WWE (fanem nie jestem ale wolę to niż kolejne indyki) oby we wrześniu było coś podobnego kalibru.

redRA lubi to.
  6. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    185
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety gra nie dla mnie

7. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety to pewnie jest ta LEPSZA gra. W zeszłym miesiacu zaszaleli to teraz dają gorsze tytuły. Aczkolwiek w tamtym miesiacu nie trafili w gusta graczy.
    Microsoft wyraźnie daję do zrozumienia że co drugi miesiąc daję fajne gry, a czasem co trzeci.

8. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nowa gra na premierę i to za darmo czego chcieć więcej ? Nie są w stanie zadowolić każdego wiec kazda oferta tak naprawde jest dóbr bo pewna część graczy zadowoli . Teraz możemy narzekać ze nie dają tytułów AAA lub podobnych ale czego oczekujecie za niecałe 20zl miesięcznie ? Nie przesadzajmy. Po za tym nawet jak dadzą lepsze tytuły to o tak niektórym nie pasuje bo to nie ich gusty więc każdy gracz powinien sie cieszyć ze coś dostaje bo mało takich rzeczy jest dzis na świecie żeby nam coś dawali .A ze nie zawsze trafia z grą dla każdego to jest nie realne bo każdy ma swoje gusta .

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    #smuteczek

W moje gusta nie trafili z tym tytułem, zresztą w poprzednim miejscu też kulą płot :D

Lambo69 i kuleczka91 lubią to.
  10. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    a mi chyba trafia w gust czekam wiec na wrzesień

Wczytywanie...

Poleć forum