1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy pierwsze - bardzo wysokie - oceny wystawione Sleeping Dogs

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 20, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Ulotka Sleeping Dogs, która wyciekła do sieci, zdradza noty, jakie wystawiły tej grze niektóre zagraniczne magazyny. „Najlepsza gra z otwartym światem 2012 roku” brzmi zachęcająco.

Na tę chwilę nie znamy żadnych szczegółów recenzji, ale to, co podano na powyższej ulotce, zapowiada kawał solidnej produkcji. „Najbardziej efektowna brutalna niespodzianka 2012 roku” i „Radocha w każdym calu” od oficjalnych magazynów PlayStation 3 i Xbox 360 w połączeniu z mocnym 9,5/10 wystawionym przez amerykańskie czasopismo EGM sprawiają, że miłośnicy tego typu produkcji jeszcze uważniej powinni przyglądać się kolejnym materiałom poświęconym nowej grze studia United Front Games.

Europejska premiera Sleeping Dogs będzie miała miejsce 17 sierpnia. Gra pojawi się na trzech platformach sprzętowych – komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Przypominamy, że już niedługo na naszych łamach pojawi się soczysty gameplay z komentarzem. :

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    A ile to gier z otwartym światem było w tym roku? Komentarz raczej nie trafny :D Ale tak czy inaczej wystawione noty jeszcze bardziej napaliły mnie na tą gierke!

4. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Po dużej ilości Gameplay'ów z różnych pokazów, targów czy portali o grach które obejrzałem, zgadzam się z notami dla tej gry. Wygląda ona naprawdę dobrze i coś czuję że zagości u mnie na półce z grami, bo przez ostatni rok nie było żadnego sandboxa który by mnie zainteresował. ;-)

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    A ja myślę, że GTA V będzie najlepszą grą z Open World 2012 roku :p Chyba że wyjdzie na początku 2013 :p

6. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
  7. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oglądałem gameplaye, wygląda bardzo ciekawie :) Tylko fizyka samochodów mi się nie podoba, ale zobaczymy w praktyce. ;)

8. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Wcale się nie dziwie gra zapowiada się bardzo obiecująco.

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oby z gry nie wyszła jedna wielka lipa. True Crime też się zapowiadał jako rywal GTA, a każdy wie jak to wyszło..

Oczywiście czekam na grę i trzymam za nią kciuki.

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Te Sleeping Dogs to widzę czarny koń będzie. Po gameplayu na tvgry widzę, że klimat Hong Kongu wylewa się z ekranu, mega klimatycznie to wygląda, masa szczegółów, budynki oblepione różnymi tabliczkami, bilbordami, sympatycznie to miasto wygląda z blisko wszystko wyraźne a z dala blur i rozmycie, trzeba będzie się zainteresować bliżej tą grą.

Edit:

http://tvgry.pl/?ID=2656

Nie no kurde, kozak!

11. nowmat

nowmat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oglądałem wcześniej gramy na tvgry i gra wygląda super a premiera już tuż tuż!
    Przed obejrzeniem gameplaya myślałem że to będzie takie przetarcie przed GTA V w następnym roku, bo jakby miała jeszcze w tym roku wyjść to by już dawno zapowiedź była...

12. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Dobra gierka będzie :)

13. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    tvgry to najgorsze z bardziej "profesjonalnych" źródeł video z gier . Kiedyś ta stronka trzymała klimat i poziom ale od roku czy dwóch... no słuchać ich nie mogę, gameplaye nudne, robione na "odp**rdol sie" teraz ta stronka to taka troche baza gimboli. Jak ktoś chce czegoś się dowiedzieć a jednocześnie ogarnia angielski na poziomie gimnazjum to polecam gametrailers albo gamespot.

1 osoba to lubi.
  14. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    też mi sie tak zdaje. gra wygląda zachęcająco

15. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    po obejrzeniu tego filmiku ...Moze ktos sie nie zgadzac ale pokusze sie o stwierdzenie ze jest to lepsze od GTA IV system walki te animacje... duzo dodatków podczas gry itd... dla mnie lepsze od GTA IV co do V zobaczymy:) jak bedzie tak dopracowane jak na filmiku to mamy wreszcie godnego rywala

16. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    w GTA chodzi głównie o jazdę samochodem, a w tej grze raczej walka, strzelaniny itp. nie da się ich tak dokładnie porównać.

17. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ze co?:) jazda samochodem w GTA? w GTA dokladnie o to samo chodzi moze z tym wyjatkiem ze malo walki w recz ale strzelalniny te przerywniki przed misja jak sie najedzie na misje dokladnie takie same

18. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    No właśnie! W końcu doczekaliśmy się godnego rywala dla GTA. Co to oznacza? Miejmy nadzieję, że panowie z Rockstar będą chcieli pokazać, że w tej dziedzinie to wciąż oni rozdają karty, więc liczmy na dwa tytuły na najwyższym poziomie.

19. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    no słuchaj jakby Rockstar wprowadziło podobną fizykę postaci oraz system walki to byłby hit

20. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oby oby:D Teraz tylko czekać na jakieś konkrety o GTA (co zapewne nie prędko się wydarzy;P)

21. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie żartuj. Dla mnie osobiście najgorsze w GTA jest prowadzenie auta. Padaka jakaś

Wczytywanie...

Poleć forum