1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy pierwsze rozszerzenie do Black Ops II?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krawol, Styczeń 1, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    W sieci pojawiło się ciekawe zdjęcie ukazujące rzekomo zawartość dodatku do Call of Duty: Black Ops II - 5 nowych map i jedna nowa pukawka w DLC nazwanym Revolution.

Fotka pojawiła się na Reddicie i na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie autentycznie, więc nie widzę powodów, by kręcić nosem. Zdjęcie przedstawia plakat promocyjny pierwszego dodatku do Black Ops II zatytułowanego Revolution. W jego skład wchodzą widoczne powyżej mapy i jeden nowy karabin.

Warto zaznaczyć, że jedna z map, Die Rise, najprawdopodobniej jest mapą, na której dane nam będzie powalczyć z zombiakami. Któż tego nie lubi?

Informacja nie jest jeszcze oficjalna, a Activision plotki nie skomentowało, ale to zapewne kwestia czasu. Jeżeli wszystko się sprawdzi DLC pojawi się 29 stycznia, najpierw dla posiadaczy Xboksów.

źródło: •• Znamy pierwsze rozszerzenie do Black Ops II?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    A już myślałem że w COD nie będzie takiego czegoś, że w DLC-kach będą dawać bronie jak to ma miejsce w BF3... Dla mnie to już jest chamstwo w państwie. Pewnie ten SMG będzie 'niechcący' overpowered i po miesiącu wyjdzie łatka.

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a mnie wogole te DLC zastanawiaja o ile taki DLC np z Forzy że mamy rajdy i kilka h zabawy to jeszcze moge zrozumiec ale zeby placic za dlc w ktorym np sa 2 pistolety i 1 ubranie nowe to juz trzeba byc jakis fanatykiem chyba. Mam RGH i szczerze nawet mi sie takich dlc nie chce sciagac a co dopiero kupowac...

5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    A co jak juz bf3 daje bronie to cod nie moze dawac broni?
    A wiec bf3 nie powinien dawac map bo cod daje mapy o_O
    Ze ten SMG bedzie overpowered to stawiam jak w banku :p

W tym DLC bedzie 1 mapa zombi

6. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ja czekam jedynie na DLC z mapami do Zombi tak jak to było w BO1. Chętnie kupię Zombi mnie kręcą a multi nie ruszam.

7. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Chodzi mi o to, że akurat dodawanie BRONI do DLC jest wg. mnie nie fair bo rozgrywka się zmieni. Ci co mają season passa będą nie do rozpieprzenia pewnie...

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    można mieć karabin za 99999mspointsów, jedna kula zabija i w ogóle cuda na kiju ale jak ktoś nie potrafi strzelać/grać to nic mu po nim.
    grywasz lub grywałeś często i wiesz dobrze że każda broń jest dobra, potrzeba tylko umiejętnego opanowania jej.
    karabin z DLC wcale nie musi być super niesamowity :)

1 osoba to lubi.
  9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ta broń będzie tylko w zombiakach, chill out, jakby dali broń do multi w DLC to wywołałoby to falę nienawiści :)

10. Hiszpan3lek

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    daje 5 zl ze ta bron jest do multi!

11. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Are u sure?? ;>

12. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    teraz już nie...

13. Hiszpan3lek

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    hahahaha Nie wiem czy chciales nam tylko pokazac filmik czy wlasnie sie zblazniles a moze po prostu zacytales zly post. Pozniej mi odpowiesz.
    Tytyl filmu: Black Ops 2 Revolution DLC - 5 Maps + NEW PEACEMAKER GUN DLC w Zombie Map!
    NEW PEACEKEEPER (w tytule jest zle napisane) GUN, DLC w(with) Zombie map! Czyli nowa bron, DLC z zombie map.
    Po drugie po obejrzeniu filmiku chlopaczek mowi o diamentach w klasie SMG, czyli rowniez mowi o tym ze bron bedzie na multi.

14. Mnih

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    hmmm, być może masz rację, pomysł na nową broń na multi w DLC wydawał mi się tak idiotyczny i głupi, że od początku byłem pewien, że ta broń będzie tylko w zombie więc nie specjalnie skupiłem się na tytule i tym, co koleś o niej mówi... aż się nie chce wierzyć, co oni z tą grą robią..

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Spokojnie. Nawet jeśli ta broń znajdzie się na multi i będzie się "delikatnie" wyróżniać osiągami na tle innych broni, to jest na tą broń sposób - Lag Compensation :) A osobiście stawiam 2 paluszki Duracell'a na to, że ta broń NIE ZNAJDZIE się w trybie wieloosobowym. Zbyt śmieszna nazwa tej broni, żeby wylądowała na multi ;)

16. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Dokladnie podzielam twoje zdanie !

Kto wie, moze kiedys wypusza osobny tytul - Call of Duty Zombie :)

17. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Znamy pierwsze rozszerzenie do Black Ops II?

Nie kupuje żadnych DLC ew. przy PRE ORDERACH. Broń oby była kijowa. Zresztą jak się pogra jedna bronią i nabierze się skilla to rozp... każdego

Tapanięte z Samsung Galaxy Y

18. DarkDevil03

DarkDevil03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mapy:

Hydro- duża mapa, na której będzie tama oraz woda. Gracz będzie mógł wykorzystać te elementy na swoją korzyść, utrudniając życie drużynie przeciwnej.

Downhill- średnich rozmiarów lokacja znajdująca się w Alpach francuskich, z wyciągiem krzesełkowym i domkiem umiejscowionym w kluczowym punkcie mapy.

Grind- mapa stylizowana na mały skate park. Jej głównym przeznaczeniem jest niczym nieskrępowana, szybka rozgrywka w stylu serii COD.

Mirage- mapa znajduje się na pustyni Gobi. Gracz będzie mógł wykorzystać piasek i wydmy w celu uzyskania przewagi nad wrogiem(różnica wysokości). Na samym środku mapy znajduje się sanktuarium, które ma służyć jako punkt zapalny.

Die Rise(zombie)- mapa położona w Chinach, inspirowana pracami MC Eschera.

Wczytywanie...

Poleć forum