1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy tożsamość bohatera GTA V?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Listopad 28, 2011.

1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Przed kilkunastoma dniami Rockstar opublikował pierwszy zwiastun Grand Theft Auto V. Niestety, do tej pory nie poznaliśmy tożsamości głównego bohatera gry, a wydawca bynajmniej nie zamierza puścić pary z ust. Niemniej, redaktorzy PSM3 jak widać dysponują większą ilością informacji...

Według nich, najprawdopodobniej nie będzie to ani Claude, ani Tommy Vercetti, ani Niko Bellic. W zamian, PSM3 podrzuca nam dwa tropy: "Albert da Silva lub Simon", wraz z kilkoma wskazówkami.
    Zwłaszcza ostatnie słowa idealnie nadawałyby się do scharakteryzowania głównego bohatera gry z serii GTA. Teraz czekamy więc na informacje od Rockstar. A Ci, jak to zwykle bywa, nie kwapią się do tego, by nam takowych udzielić.

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    plotki plotki plotki i każdy magazyn wie coś nowego, innego od innych, aby zwrócić na siebie uwagę. Już nużące są te doniesienia na temat GTA 5. Ja puki co czekam na oficjalne info od R*

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Temat powinien być : Najprawdopodobniej ... Bo to Znamy (wskazuje na zdanie wskazujące) a ten "?" o dużo nie zmienia sens zdania. Tylko jak dla mnie źle sformułowane zdanie.

Taaa każdy wszystko lepiej wie :D A tu bum będziemy kobietą grać i "nie ma lipy" :D

A na poważnie jak się nie wypowie R* to nic nie wiemy :p

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Liczę , że na święta Rockstar rzuci oficjalnymi informacjami nt. GTA V , lub kolejnym trailerem , a może nawet gameplayem.

6. opaeal2

opaeal2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja też mam taką nadzieję...

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nawet jeśli to plotki i na końcu tytułu newsa jest znak zapytania, to przyznajcie że i tak ciśnienie lekko podskoczyło :) To właśnie fenomen Rockstara i serii Grand Theft Auto. Kocham w nich to, że żadnych wycieków nie ma, ekipa zgrana i robią wyśmienite gry.

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kim by nie był gierka i tak będzie dawać mega frajdę... Dla mnie możemy nawet kobitą psychopatką grać :p

9. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podnieca Cię to? :D

Samym "informacjom" za bardzo bym nie wierzył. Ja też poczekam na oficjalne info od twórców.

10. pablo55555

pablo55555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powinni zrobić kontynuację gta SA . To byłby najlepszy pomysł według mnie. Postać oczywiście CJ , mogli by go trochę postarzeć , akcja gry powinna się toczyć w aktualnych czasach a fabuła gry powinna być wciągająca i dynamiczna ze wszędzie coś się niezwykłego i ciekawego dzieje .

Wczytywanie...

Poleć forum