1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy wszystkie postacie z Mortal Kombat X! Mamy też mnóstwo rozgrywki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 3, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Premiera Mortal Kombat X zbliża się wielkimi krokami. Twórcy z NetherRealm Studios zaprezentowali nowe fragmenty pozycji i na jednym z materiałów widzimy pełną listę postaci. Możemy również zerknąć na sztuczki Kenshiego, Johnny’ego, Mileeny oraz piękne i soczyste fatality.

Wczoraj odbył się kolejny Kombat Kast, w trakcie którego autorzy zaprezentowali kilka walk oraz pozwolili nam zerknąć na pełną listę postaci. W zasadzie mogliśmy się spodziewać, że „okienka” w pewnej chwili zostaną zapełnione i poznamy wszystkich wojowników.

Zachęcam do zobaczenia poniższych walk – w szczególności sztuczek Kenshiego, którego fatality prezentuje się wyśmienicie.

Otrzymaliśmy również informację o połączeniu mobilnej wersji Mortal Kombat X z dużą – twórcy pozwolą nam odblokowywać alternatywne stroje dla fighterów przez małą wersję gry. Na jednym z filmów zobaczycie nowe ciuchy Jaxa (farmer) oraz Johnny’ego (mim).

Tak prezentuje się aktualna lista postaci:
    • Kung Lao (s)
    • Jax (s)
    • Sonya (s)
    • Kenshi (s)
    • Kitana (s)
    • Scorpion (s)
    • Sub-Zero (s)
    • Mileena (s)
    • Kung Jin (n) potomek Kung Lao
    • Cassie Cage (n)
    • Jacqueline Briggs (n) córka Jaxa
    • Takashi Takeda (n) syn Kenshiego
    • Shinnok (s)
    • Kano (s)
    • Johnny Cage (s)
    • Erron Black (n)
    • Liu Kang (s)
    • Ermac (s)
    • Kotal Kahn (n)
    • Reptile (s)
    • Ferra/Torr (n)
    • D’Vorah (n)
    • Raiden (s)
    • Quan Chi (s)
    • Goro (s) preorder
    • Tanya (s) DLC
    • Predator (n) DLC
    • Tremor (s) DLC
    • Jason (n) DLC
    All Characters

Sonya Blade Brutality

Sonya Blade Gameplay (Variations)

Kenshi vs Mileena Gameplay

All Fatalities Gameplay (Mobile)

Kenshi Fatality + X-Ray (Fatalities Gameplay)

2. Lotnik421 Xbox One

3. dracoag

dracoag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A gdzie Cyrax, Sektor, Smoke, Rain, Kintaro, Sheeva, itp? Nie no lepiej dac Jasona albo Predatora lub córkę Jaxa. Żenada!!

Tapatalk™

4. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    To raz, a dwa że już samą żenadą jest pokazywanie co dzień to nowych materiałów; obecnie znamy już wszystkie postacie, fatality, brutality etc. Ja np nie oglądam tych klipów żeby nie psuć sobie fanu, ale niektóre serwisy tematyczne wręcz wciskają te filmiki w nasze oczy. Powoli tracę zainteresowanie to tym tytułem.

5. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dlc ?
    Choć opinię mam podobną
    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

6. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak gdzie jako DLC . Mi tam Subzero styknie gra będzie dobra i nie ma innej opcji, chociaż tekken gra to na wiele lat niż MK.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Postaciami to nie popisali się..
    Zalewaniem Nas non stop jakimiś informacjami, motywami z gry itp itd też nie..

Na tą chwilę obrzydzili mi grę.. Już nawet nie wchodzę w tematy związane z tą produkcją bo jest ich za dużo i człowiek ma po prostu dość tego .. (to nie GTA, że chce się więcej i więcej - chociaż R* potrafił u człowieka wzbudzić to uczucie, iż chce się więcej).

Grać nie grałem więc nie mogę ocenić jako gameplay. Ale jako roster postaci Tekken (powiedzmy 6) miażdży MK pod każdym względem (np. Tekken 6 - 40 postaci).

Wczytywanie...

Poleć forum