1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy zawartość kolekcjonerki TES V: Skyrim

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Sierpień 6, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Świetne porównanie polskich i zagranicznych kolekcjonerek. Dead Island za 200-300 zł daje nam prawie 3 razy więcej za 2-3 razy mniejszą cenę. 150 euro za nerdowskiego smoka jest (według mnie) przegięciem.

źródło - Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hahaha. Z czym do ludzi - to jest śmiech na sali. Widać że na zachodzie nie umieją tworzyć dobrych edycji kolekcjonerskich, ale w w Polsce owszem. Wystarczy spojrzeć na ostatnie gry - Call of Juarez the Cartel, Dead Island czy Wiedźmin 2 Zabójcy Królów.
    Co nie zmienia faktów że w życiu bym nie kupił takiego chłamu dla figurki czy jakiegoś bidonu z DI. Trzeba być niezłym nerdem, albo mieć 10 lat żeby takie śmieci kupować :D

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Strasznie uboga ta kolekcjonerka. Za taką cenę żebym mógł to ewentualnie kupić, powinno znajdować się tyle dodatków co w Dead Island + Morrowind w specjalnej wersji na X360 :)

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wystarczy być nadzianym kolekcjonerem, dla kolekcjonerów cena się nie liczy, tylko unikalność, oni mają inny tok myślenia.

Fakt że droga EK, super wyposażona jakoś nie jest, ale i tak lepsza niż EK AC Revelations i te jej elektroniczne pjerdoły : /

6. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ale wystarczy spojrzeć jaki to chłam jest. No nie powiem może takie figurki bym zbierał gdybym miał kasy na takie bzdety. Ale takie rzeczy co dodają do kolekcjonerki Dead Island. Proszę Cię. Chłam pewnie na poziomie Kaczora Donalda ;)

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak osoby wyżej - jestem tego samego zdania, że bardzo bardzo cienko :(. Spodziewałem się czegoś specjalnego (może jakiś miecz? hmm). I nie na poziomie kaczora Donalda - nie obrażaj kaczora :D. Tylko raczej na poziomie Mc Donald czy BurgerKing *o ile jeszcze istnieje..

Jednym krótki słowem: porażka ;/

8. mlozio

mlozio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jedyne co mi się podoba w zestawie, że znaleźli miejsce na grę...

9. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bluźnisz synu. Co niektórzy na Donaldzie sie wychowali.

10. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Wyobraź sobie że ja też, ale z perspektywy czasu te 'hiper' gadżety wydają się po prostu shitem :p No chyba że jeszcze żyjesz w błogim stanie niewiedzy to sorki :)

11. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Chłam na poziomie kaczora donalda haha dobre porównanie

Przesądzili z ceną ale przy zagranicznych zarobkach nie ma sie co dziwić ceny .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum