1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znamy zawartość pudełek z Modern Warfare 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W najnowszym filmiku opublikowanym w serwisie YouTube przez studio Infinity Ward jeden z przedstawicieli zespołu, Robert Bowling, ujawnił zawartość pudełek z nadchodzącą grą Modern Warfare 2. Pozycja, która trafi do sprzedaży w listopadzie, ukaże się na rynku w trzech różnych edycjach.

Obok podstawowej wersji, w której znajdziemy standardowo płytę i instrukcję, na sklepowych półkach pojawi się też zestaw Hardened Edition, wyróżniający się metalowym opakowaniem i dodatkowym albumem ze szkicami koncepcyjnymi. Najciekawiej zapowiada się jednak ostatni – i prawdopodobnie najdroższy – wariant, pakiet Prestige Edition.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=FMSS12iY1X0&eurl=http%3A%2F%2Fve3d.ign.com%2Farticles%2Fnews%2F49000%2FModern-Warfare-2-Prestige-With-Night-Vision-Goggles&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
    Prezentacja zawartości pudełek z Modern Warfare 2

Aktualizacja z polygamia.pl

Rano nie wiedzieliśmy jeszcze, ile przyjdzie nam zapłacić za najdroższą edycję Modern Warfare 2. Teraz już wiemy - $149. Nie wiem, czy to więcej czy mniej, niż oczekiwaliście, ale nie da się ukryć, że to sporo kasy. Ja liczę, że Toread się skusi na jakieś zagraniczne zakupy (o planach wydania tej edycji w Polsce jeszcze nic nie wiemy) i da pobawić się noktowizorem przy jakiejś okazji.

PS Robert Bowling poinformował przy okazji, że Call of Duty z XBLA i PSN będzie posiadało tryby multiplayer.

Będzie zawierał on całą zawartość wersji Hardened Edition, a także kod umożliwiający ściągnięcie z sieci pierwszej odsłony Call of Duty oraz prawdziwe, w pełni funkcjonalne gogle noktowizyjne wraz z głową manekina, na której będzie można powiesić sprzęt, gdy nie będzie używany. A wszystko to spakowane w sześcienny, tekturowy karton.

Premiera Modern Warfare 2 została zaplanowana na 10 listopada. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. W Polsce grę wyda firma Licomp Empik Multimedia.

Znamy zawartoœć pudełek z Modern Warfare 2 | Wiadomoœć 2009-07-14 08:14:43 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gogle noktowizyjne !! ciekawe czy w polsce ten pak beda sprzedawali :D

4. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jeśli bedą sprzedawać ten pak to zapewne bedzie bardzo drogi, ale nie powiem bardzo ciekawa zawartość

5. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    wg IGN ma kosztować więcej jak 100$, czyli trochę dużo jak na nasze warunki. ale te gogle.. ^^

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Pewnie ten noktowizor będzie jakiś gówniany ale i tak już się nie mogę doczekać i jak będzie już można zamówić Pre-order to zamawiam Prestige Edition.

7. diarrhoea

diarrhoea Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cene w Polsce na prestige obstawiam co najmniej 500zł :) Bo jak mniej to to jest latarka z diodami a nie noktowizor.

8. Dzoninho

Dzoninho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Naprawde "gruby" zestaw...noktowizor wygląda naprawde spoko :)

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nokto nie jest profesjonalny,na x360a widzialem wywiad z kolesiem,mowil ze to nie jest supe wypasny sprzet wojskowy ale dziala jak normalny nokto

ja kupuje dla samego nokto...bede sie bawil w sama fishera i pookradam banki .

10. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    ale fajnie. jeśli ten noktowizor będzie w miarę dobry to kupuje od razu z oryginałem ;]

11. McFly2305

McFly2305 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tylko po co wam noktowizor?? Rozumiem jeśli przydałby się w grze do jakiś misji (może tak będzie nie wiem). Ale jeśli nie to po kiego grzyba wam takie coś ;P. Do zabawy w chowanego w nocy?? :D

12. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    oO kur ... zaraz oszaleje, dawno się tak nie podjarałem. (Wręcz jak dzieciak na gwiazdkę) :D Jeżeli nie będzie droższe niż 450-500 zł to kupuje. Cieszy mnie ten Call of Duty: Classic - to może być na prawdę fajna rzecz. tak btw czy mi się wydaje czy ja tam nie widzę "Call of Duty" ?

Oby dolar spadł do listopada.

13. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    no zestaw calkiem niezly, tylko tyle jeszcze do tego listopada

14. Uruk

Uruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    جحيم
    Jak będzie noktowizor to lepiej zaciągnijcie kredyt w banku...

15. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    huehue ktos na x360a mowil ze 'sluzy on do podgladania przez sciany w niektorych misjach' . dobre dobre ^^

btw faktycznie cena bedzie porazac,za kolekcjonerki z sama figurka/koszulka dac trzeba 279,za to bedzie z 400

16. LuKas664

LuKas664 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam pewnie wezme wersje w metalowym pudełku ;)

17. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dobry noktowizor kosztuje powyzej 1000 zł, więc nie wiem czy będą to w pełni funkcjonalne gogle :D. Ale pomysł ciekawy, Koszt pewnie ponad 500 zł.

18. Szczupak

Szczupak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Chorzów
    Zgadzam się z kolegą.
    Jaracie się jak małe dzieciaki większość z was się mokrych zrobiło i piszecie że wielce kupować chcecie a 95% z was czeka tylko kiedy pojawi się gra w necie a potem na oficjalną premierę żeby bana nie wyłapać.
    I nie widzę powodu płacić około 350zł więcej za pseudo noktowizor, ba nazwał bym to wręcz brakiem poszanowania ciężko zarabianych pieniędzy.
    Za 350zł można zabrać jakąś fajną dziewczynę w fajne miejsce i dobrze się razem bawić a nie jak szczeniak kawałkiem plastiku pod kołderką no pomyślcie sami 500zł za coś takiego to nie na polskie warunki.
    I bawi mnie ta dyskusja ile kosztuje dobry noktowizor, bo to i tak bez znaczenia to rzecz kompletnie zbędna chyba że nie wiem chcecie włamy na sklep robić.

19. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Przyszedł wielki, zły i nie dobry. ;<

Nie niszcz naszych "marzeń" ty zły człowieku. :< Daj nam, małym się nacieszyć.

eee ... ktoś zarobi ktoś coś kupi. Dla mnie "brakiem poszanowania pieniędzy" jest wyjście z dziewczyną i wydanie 350 zł jednego wieczora. ( Później jeszcze dochodzą koszta wózków, pampersów itp.)

Wydaje się 350 zł i jeszcze nie wiadomo czy da. - To jest dopiero nie na polskie warunki. :D

20. Crowley

Crowley Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przeciez to pobije głupotą pomysl z chelmem w legenadry edition halo 3 czy ajkos tak sie nazywa ten zestaw

21. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    no to wiemy na co zbierać kase :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.