Znamy zawartość xbox 360 slim Limited edition

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

wibrator

Banned
Witam dziś szedłem sobie do Media markt i zobaczyłem że mają w zapasie XBOX SLIM Limited edition
Zestaw zawiera srebną konsole xbox slim dysk 250 GB , 2 Pady , okablowanie oraz grę Halo Reach
jak zapewne wiemy premiera jest zaplanowana na jutro.
Cena zestawu około wyniesie 1350 lub 1400 codziwne w niektórych miejscowościach zwykly slim 250 GB kosztuje przeciętnie 1050 ewentualnie 1100
czyżby Limitowana Edycja była bażej opłacalna ?


zródło ?
moje ;]
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Tak bo 1100 zł za konsolę plus 2 stylowe pady po 100 zł i gra za 200. Dla ludzi bez konsoli to czysty zysk :D
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jedyne co mi w tym zestawie nie pasuje to kolor konsoli :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No rzeczywiście, ludzie co nie mają konsoli (lub mają zbanowaną) mogą się na takie coś skusić bo naprawdę się opłaca bo Slima dostaniesz za 1000zł, Halo Reach 200zł i drugi dodatkowy pad to w polskich realiach 150zł (allegro zejdzie do stówki) i to wszystko w limitowanej wersji, niepowtarzalnej i jedynej :) także będzie czym szpanować.
 

wibrator

Banned
no cóż konsola była szarawa czy srebna ciemno było w Media się też spieszyłem ;]
widziałem jeszcze że jakieś pudełeczko jeszcze było znapisem Halo Reacz wielkości ok karti z zeszytu ;} więc ciekawi mnie co to mogło być.
oraz według mnie cena jest atrakcyjna ;]
 

wibrator

Banned
ciekawe jaka cena będzie w innych większych miejscowościach typu Warszawa oraz Kraków
bo umnie jeszcze dostawa z 2 tyg temu slimów była i jak nadal tak przywiezli to tak są ;]
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Slim 1000zł
Reach - 200zł
Pad - 80zł (tyle kupiłem nówkę :))

czyli 1280zł... Czy to tak się opłaca bardzo :)?
 

wibrator

Banned
no cóż to masz edycje limitowaną a limitowana widomo :}
konsola srebna 2 pady srebne halo reach i jakieś tam dodatki ;]
 

domin147

Użytkownik
Użytkownik
A mi srebrna by sie podobala konsola :)
 

eloelo320

Użytkownik
Użytkownik
Jak najbardziej się opłaca, jeżeli komuś podoba się design tej edycji, w końcu to limitka. Mi jednak mimo wszystko bardziej się podoba standardowy czarny slim :p Podobno jeszcze konsola przy otwieraniu tacki wydaje jakiś dźwięk inspirowany Halo :p

W ultimie cena 1350 pln http://www.ultima.pl/Nowy_Xbox_360_250_GB_Halo_Reach_Limitowana_Edycja_/i9250/
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom