1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znikajaca broń w trybie MP Battlefield Bad Company 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zenonlaskowik, Marzec 8, 2010.

1. zenonlaskowik

zenonlaskowik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jak w temacie nagralem gierke na plycie (2plyty zmarnowalem na nia ) ta bedzie trzecia i sprawdzilem abgxem i cos tam sciagnelo i zaktualizowalo ,nagralem ja imgburnem 2,4 standardowo i wszystko dziala pieknie ale nieraz (teraz ta anomalia dzieje sie czesciej) tz podczas granai w sieci po ktoryms respowanie bron momentalnei znika mi z reki i neimoge nic zrobic ani strzelac ani wesjc do pojazdu dodam ze w tym momencie kiedy bron znika plytka chodzi cieszej albo wogole niechodzi tak mi sie wydaje dlaczego mam taki blad czyto jest tak jak z tym nowym FF XIII ?? trzeba jakiegos fixa zeby to "zalatac " prawdopodobnie blad lezy po stronie niekompletnego pliku odpowiedzialnego za obraz tak mi sie wydaje abgx niepomogl to przynajmniej wy cos podpowiedzcie

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. zwoolf

zwoolf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra nagrana tak się dzieje nie doczytuje tekstur albo plik iso uszkodzony polecam kupić orginała i zmien konsolę na nieprzerobioną nie dlugo dostaniesz bana tylko czekać, wiem ze wolisz przeróbkę ale singiel to nie to samo co Multi

4. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Po prostu sciągnij inny plik iso, bo wątpie zebys posłuchał porady kolegi wyżej;]

5. zenonlaskowik

zenonlaskowik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    watpliwa sprawa masz racje :) drodzy lduzie powiedzcie jaka wersja jest w 10% sprawna ?

6. szajba19

szajba19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ZG
    Może poprostu zgraj gre na dysk jezeli grasz z plyty;]

7. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa

ta ze sklepu:)

8. Gruby0225

Gruby0225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Masz absoultna racje mam orginała i nie zuważyłem znikania broni;D

9. SzaKii

SzaKii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przerobiony xboxie nic do tego nie ma ;] bo mialem xklocka nie przerobionego i sie wieszal mi jak gralem na necie na forzy 3 i mam podobna sytuacje co ziomek u gory tez mi znika czasami bron i nic nie moge z tym zrobic jak chce wyjesc z gry to mi sie xbox wiesza.
    Moze z xboxie mam cos nie teges jak sie spie... to go na wgarancji oddam i tyle;] heheh jak sobie ktos z czyms takim poradzi to niech napisze ;]

10. Xbox_Gamer

Xbox_Gamer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moze jakis nowy typ zabezpieczen jak to bylo z GTA IV na PC - "pijany" Niko ;)

11. SzaKii

SzaKii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja zgralem gierke na dysk twardy i juz nie mam z tym problemu heheh pozdrawiam ;]

Wczytywanie...

Poleć forum