1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znikajaca broń w trybie MP Battlefield Bad Company 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zenonlaskowik, Marzec 8, 2010.

1. zenonlaskowik

zenonlaskowik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jak w temacie nagralem gierke na plycie (2plyty zmarnowalem na nia ) ta bedzie trzecia i sprawdzilem abgxem i cos tam sciagnelo i zaktualizowalo ,nagralem ja imgburnem 2,4 standardowo i wszystko dziala pieknie ale nieraz (teraz ta anomalia dzieje sie czesciej) tz podczas granai w sieci po ktoryms respowanie bron momentalnei znika mi z reki i neimoge nic zrobic ani strzelac ani wesjc do pojazdu dodam ze w tym momencie kiedy bron znika plytka chodzi cieszej albo wogole niechodzi tak mi sie wydaje dlaczego mam taki blad czyto jest tak jak z tym nowym FF XIII ?? trzeba jakiegos fixa zeby to "zalatac " prawdopodobnie blad lezy po stronie niekompletnego pliku odpowiedzialnego za obraz tak mi sie wydaje abgx niepomogl to przynajmniej wy cos podpowiedzcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. zwoolf

zwoolf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra nagrana tak się dzieje nie doczytuje tekstur albo plik iso uszkodzony polecam kupić orginała i zmien konsolę na nieprzerobioną nie dlugo dostaniesz bana tylko czekać, wiem ze wolisz przeróbkę ale singiel to nie to samo co Multi

4. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Po prostu sciągnij inny plik iso, bo wątpie zebys posłuchał porady kolegi wyżej;]

5. zenonlaskowik

zenonlaskowik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    watpliwa sprawa masz racje :) drodzy lduzie powiedzcie jaka wersja jest w 10% sprawna ?

6. szajba19

szajba19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ZG
    Może poprostu zgraj gre na dysk jezeli grasz z plyty;]

7. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa

ta ze sklepu:)

8. Gruby0225

Gruby0225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Masz absoultna racje mam orginała i nie zuważyłem znikania broni;D

9. SzaKii

SzaKii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przerobiony xboxie nic do tego nie ma ;] bo mialem xklocka nie przerobionego i sie wieszal mi jak gralem na necie na forzy 3 i mam podobna sytuacje co ziomek u gory tez mi znika czasami bron i nic nie moge z tym zrobic jak chce wyjesc z gry to mi sie xbox wiesza.
    Moze z xboxie mam cos nie teges jak sie spie... to go na wgarancji oddam i tyle;] heheh jak sobie ktos z czyms takim poradzi to niech napisze ;]

10. Xbox_Gamer

Xbox_Gamer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moze jakis nowy typ zabezpieczen jak to bylo z GTA IV na PC - "pijany" Niko ;)

11. SzaKii

SzaKii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja zgralem gierke na dysk twardy i juz nie mam z tym problemu heheh pozdrawiam ;]

Wczytywanie...

Poleć forum