1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znikająca pamięć wewnętrzna

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez naver, Styczeń 31, 2014.

1. naver

naver Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam,

jak odebrałem konsole z przeróbki to system pokazywał mi, że mam nieco ponad 1Gb wolnej pamięci wewnętrznej.
    Pamięć ta cały czas mi się "ulatnia" i w chwili obecnej wynosi nieco ponad 700Mb. Jak patrze w ustawienia systemu i pamięć masową to widzę tam jedynie xex menu 1.1 które zajmuje 30 Mb. Co się dzieje z resztą? Zauważyłem że każde wrzucenie nowej gry na dysk podpięty do Xa (przez kieszeń 500Gb) powoduje, że ta pamięć wewnętrzna się zmniejsza.

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?:)

edit.
    wgrałem kolejne gry przez ftp i pamięć znowu się ulotniła. Później zmieniłem nazwę folderu i okładki pobrały mi się drugi raz. Oczywiście jedna nie uruchamiała gry. Tę właśnie usunąłem i trochę miejsca wróciło.

To same okładki mogą tyle miejsca zajmować czy coś dodatkowo się zapisuje razem z nimi?

Można zmienić miejsce docelowe tych plików, zeby zapisywały się na HDD1?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    To folder FSD zwiększa zajmowane miejsce bo poza okladkami pobiera tez aktualizacje gier. Wejdź w FSD i w ustawieniach wyczyść dane. Niepotrzebne się usuną a potrzebne pobiera na nowo. Najlepiej przerzucić FSD na dysk żeby nie zapchal pamięci

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

4. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Zapewne tez save i inne dziwne rzeczy(cenezura na forum troche przegina...:/) zabieraja miejsce:).

Wczytywanie...

Poleć forum