1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znikające okładki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hydro1588, Listopad 23, 2012.

1. Hydro1588

Hydro1588 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Zapoznałem się z podobnymi tematami ale nie ma w nich odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie:
    Pobieram okładki w bibliotece gier Freestyle (posiadam wersje 2.2 Rev 725) - metoda Y i refresh artwork czy cos takiego. Okładka sie pojawia jest wszystko ładnie pieknie - ale w momencie gdy odpale gre i pozniej wroce do tego menu to okladek nie ma... co należy zrobić zeby okładki pozostaly, także po odłączeniu od neta ?
    Tutaj dodam że okładki bez neta mogą być ale nie wiem jeszcze jak - w 4 przypadkach na 40 okładki są zachowane...

Mylałem ze jakis znawca tematu sie znajdzie...

Edytuj posty świeżaczku//Laki88

Wczytywanie...

Poleć forum