1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znikające save'y ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez michal86ole, Grudzień 11, 2008.

1. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam, posiadam konsole Xbox 360 premium i dziś miałem dziwną sytuację, chciałem w coś pograć ale nie miałem ani jednego save'a z żadnej gry... Dodam, że zegar konsoli był zresetowany (01/01/2005 12:00) (możliwy chwilowy brak prądu) nie mam pojęcia czemu tak mi się stało że poznikały mi te save'y gdyż gry które miałem zainstalowane pozostały nieruszone... Jeśli ktoś mogłby mi pomóc: wskazac miejsce gdzie sprawdza sie save'y ( gdyz konsole mam od niedawna i jeszcze troche zielony jestem) oraz jesli ktos spotkal sie z podobnym problemem to czy jest jaki ratunek do ww sytuacji...
    Z góry dziękuje za odpowiedz/pomoc, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Zegar zawsze wskazuje taką godzinę jak konsola nie jest podpięta do internetu. Czy gry, z których zniknęły Ci sejwy, były zgrane na dysk twardy?

4. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Byly zgrane na dysk, mam troche miejsca wiec wole z dysku pograc i nie meczyc czytnika, do netu nie podłączalem jeszcze konsoli, ale jak ustawie zegar i wyłącze konsole to pozniej jest ta godzina ktora ustawilem, dzis mi sie pierwszy raz zresetowala (konsole mam ok 3 tyg)
    gram (jeszcze) na orginałach.

Wczytywanie...

Poleć forum