1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

znikający dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zajac888, Sierpień 14, 2012.

1. zajac888

zajac888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Posiadam zewnetrzny dysk usb 500GB który w pc sformatowałem programem do fat32. Przeniosłem na niego kilka folderów,dysk był widoczny cały jak FAT32 a dziś podłączyłem i nie widzi go zupełnie. Wie ktoś może dlaczego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yanku

Yanku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Do czego podłączyłeś ? Do komputera ? Do Xboxa ?
    napisz więcej i bardziej zrozumiale :)

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Trochę nie rozumie tego.masz rgh czy Lt? Dysk podłącza do pc czy konsoli?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. zajac888

zajac888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak :D .... dysk usb zewnetrzny ktory przenosze dlc itd... podlaczam do pc...wczoraj byl widoczny i kopiowałem dane z pc a dziś juz go nie wykrywa

6. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podejrzewam, że port USB nie wyrabia z zasilaniem... Czy przypadkiem nie ma kolega dwóch wtyczek USB na kablu, które można wpiąć do kompa. Takie rozwiązania są właśnie stosowane gdy dysk potrzebuje większej dawki energi.

7. zajac888

zajac888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie nie... podłączyłem z przodu z tyłu i nic. Normalny krótki kabel który był razem z dyskiem. Sprawdzałem w programie paragonu do partycji i on go widzi jako unallocated space a wczoraj go formatowałem pod fat 32 i było ok. Normalnie pliki zgrywałem. Dziś wkładam i nic.

8. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W takim wypadku uszkodziła się tablica partycji na dysku. Czasami takie coś się zdarza... Są programy, którymi można to przywrócić. Jeśli dane zawarte na dysku nie są ważne to można zrobić formata.

Wczytywanie...

Poleć forum