1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

znikający obraz

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pawelecm, Listopad 29, 2009.

1. pawelecm

pawelecm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem z moim xboxem, kopiłem go dopiero niedawno na allegro i początkowo kilka godzin chodził dobrze, jednak w pewnym momencie gdy grałem obraz zaczął przerywać i nagle całkiem zniknął, nie pomagały ponowne włączenia konsoli ponieważ obraz nadal nie był wyświetlany pomimo ze konsola chodzi i wszystkie lampeczki świecą się normalnie. Pomyślałem ze konsola się przegrzała i włączyłem ja dopiero po kilku godzinach gdy całkowicie ostygła, obraz był już wyświetlany normalnie, ale znów po jakiś 20 minutach gry gdy konsola była jeszcze zimna obraz zaczął przerywać i zniknął. czy ktoś miał taki problem lub wie o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Kupiłeś używaną konsole? jak tak to jest to wina chipu graficznego

4. pawelecm

pawelecm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak konsola jest używana. wiec muszę ja oddać do wymiany tego chipu?

5. KrzQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Jeżeli to wina chipu to wymiana będzie krótkotrwała a go się nie wymienia tylko nowe luty kładzie
    Napisz do gościa że sprzedał ci trafioną konsole, chyba że napisał że konsola jest uszkodzona

6. pawelecm

pawelecm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie napisał nic o uszkodzeniu ale i tak już konsoli nie przyjmie i nie zwróci kasy. czyli z tego co rozumiem to wada fabryczna nie do naprawienia już jest tak?;/

7. KrzQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Naprawić można ale nie masz pewności że zrobią to dobrze a jak masz link do aukcji i wszystkie dane potwierdzające zakup u tego gościa to musi ci kasę zwrócić i nie ma że boli.
    Napisz do allegro że zostałeś oszukany, walcz o swoje bo w ten sposób sprzedający oszuści na allegro czują się bezkarni

8. pawelecm

pawelecm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wielkie dzięki za szybka odpowiedz, będę szukał rozwiązania

9. artiszarik

artiszarik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A masz tak z każdą grą ? Czy grałeś w GTA ? :) Jeżeli grałeś w GTA, to nie jest wina chipu, tylko napęd nie nadąża odczytywać szybko zmieniających się danych. Jeżeli inna gra... to chip.

10. pawelecm

pawelecm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niestety inna gra i pewnie to będzie ten chip, a już się cieszyłem ze sobie pogram w gierki;/ a tu lipa

11. Mnichu573

Mnichu573 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Musisz napisać do typa co CI to sprzedał.

Wczytywanie...

Poleć forum