1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znikam z internetów na jakiś czas.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDraiger, Grudzień 2, 2013.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jutro stuknie mi 19 lat, myślę, że to dobry moment do zmiany czegoś w swoim życiu, a najlepiej zmiany całego swojego życia. Nie, żeby wyłączenie wtyczki od neta zmieniało życie ludzi natychmiastowo, ale wiem, że kwejki, sadistici i inne badziewia mnie ograniczają. Z pomocą przychodzi tutaj rozszerzenie do chroma o nazwie Website Blocker, dodaję się strony które mają być zablokowane i voila. Odinstalowałem wszystkie gry z dysku razem ze steamem, origin i uplay. Odlajkowałem wszystko co się dało na FB, pozostały tylko posty znajomych i ich nowe zdjęcia, czyli rzeczy, które najbardziej wkurzają mnie w facebooku (co też motywuje mnie do unikania tej strony) jednak sam 'fejs' jest mi potrzebny do kontaktu z ludźmi, nie tyle, że sam go używam do tego, co ludzie, którzy zaniedbują telefon. Również youtube przeszedł czystkę, wywaliłem wszystkie możliwe subskrypcje (ten portal akurat mi się przyda od czasu do czasu).

Moim postanowieniem noworocznym miało być nie zagranie w żadną grę przez cały rok, jednak przyspieszę to o cały miesiąc, bo nie ma na co czekać, a rozleniwienie podczas grania jest przeogromne. Uwielbiam gry wiedo, szanuję branżę na tyle, że chcę kupować oryginalne gry, a nie pobierać je z torrentów, ale na to potrzebna jest kasa. Jestem wielkim fanem Assassin's Creed, miałem w tym roku kupić kolekcjonerkę AC IV BF jednak i z tego rezygnuję. W przyszłym roku wychodzi wiele obiecujących gier, Wiedźmin 3 Dziki Gon, Watch Dogs, Destiny i tak dalej, nowa generacja jeszcze lepiej się rozwinie, na E3 2014 będzie rozpierdziel, jednak i to mnie ominie. Tak jak kolejne części Assassin's Creed: Liberation HD i prawdopodobnie AC V na jesień.

Ale granie nie jest moim marzeniem, jest nim kupno Subaru Imprezy, Chevroleta Camaro czy Ferrari Italia. Do marzeń zaliczam także zwiedzenie Włoch, Turcji, Japonii czy USA. Oprócz tego wypadałoby mieć hacjendę na schowanie tych aut, więc duży dom lub willa są mile widziane. Dobrze byłoby mieć także kochającą żonę, ale tego już za kasę nie kupię :D Jednak praca nad sobą sprawi, że będę do tego bliżej niż dalej. Oczywiście nie zrealizuję tego wszystkiego w 12 miesięcy, nie ma mowy. Nawet za 5 lat będę daleko od tego wszystkiego, ale teraz mam najlepsze możliwości by zbudować sobie fundamenty pod bezpieczną i wolną przyszłość.

Wiem, ze to wszystko brzmi jakby mi ktoś wyprał mózg, albo pozamieniał się z ujem na łby i wiecie co? Zapewne tak się stało. Zobaczymy, co ze mnie wyrośnie za pare lat. Głównym celem na 2014 rok jest dla mnie kupno Subaru Imprezy http://static.cargurus.com/images/s...u_impreza_wrx_sti-pic-2305182276978741396.png oczywiście z salonu. Chcę to zrobić do kolejnych urodzin, czyli do 3 grudnia 2014 i wtedy też planuję odpowiedzieć w tym temacie, czy to zrobiłem i na jakim etapie projektu jestem. Jeżeli zrealizuję ten cel szybciej, nie omieszkam się tym z Wami podzielić. Dobrze, gdyby ten temat nie został wywalony do kosza, jakoś go odszukam za ten rok :)

Za czasów dzieciaka urodziny były czymś super, wyprawienie urodzin, tort, prezenty i te sprawy. Potem przerodziło się w to huczną imprezę zakrapianą alkoholem. Dalej zmierzało to do okazji do wypicia lub też gorzkiej rozkimny, że jest się rok starszy a w życiu nadal ujowo. Dlatego chcę, by te urodziny były kamieniem milowym w moim życiu, od którego zacznę zmianę na lepsze. Zajmuję się pewnym projektem, który ma niesamowite możliwości i który działa, potrzebna jest tylko moja inicjatywa, samozaparcie no i ciężka praca.

Nie odczytam już Waszych hejtów i komentarzy, bo zaraz po dodaniu tematu dodaję xboxforum.pl do blokowania w Website Blocker. Jeśli jednak ktoś by chciał się ze mną skontaktować z różnych powodów to zapraszam do pisania maili na mrdraiger@gmail.com

Trzymajcie się i nie kupujcie Xbox One :D

4 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Pmrowicki

Pmrowicki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trzym się, I wytrwałości do dążenia do CELU ;S

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Widzę że walizka w ciapki w końcu dotarła... :D

1 osoba to lubi.
  5. onlinerxd

onlinerxd Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No i tak trzymaj ;). Mysle ze spelnisz marzenia o ktorych mowiles.

Tapnięte z Galaxy

6. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Odważny krok.
    Ciekawe czy się uda, czekam za rok na posta :)

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

7. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    jprdl! :D
    to ja tu się zamartwiam, że w moim wieku już po 1 dniu imprezy 7 dni się kuruję(kiedyś było odwrotnie), a ten tu wyskakuje z cezurką 19 lat.
    no ale nic, powodzenia w zmienianiu życia...na jego starcie. :D
    ps. zawsze się zastanawiałem, dlaczego anime kojarzy mi się z nolajfem. teraz już wiem.
    ps2. ja rozumiem, subarkę z 90's za grosze idzie kupić. ale nówkę z 2014?? ulala!

8. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Hm jestem w podobnym wieku, też miałem 'projekt' kilka miesięcy temu a teraz przymierzam się powoli do gt86, więc jak mi się udało to Tb pewnie też [​IMG]

9. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to fantastyczne wylewać się na publicznym forum.
    żałosne to i zachwycające jednocześnie:
    żałosne bo chyba sam zastanawiasz się co tak naprawdę zrobić a żaden blocker Ci nie przeszkodzi w przeglądaniu 'internetów'.
    zachwycające że masz swoje plany, marzenia i starasz się je zrealizować.
    trzymam kciuki

10. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Szacun za postanowienia ;)
    Ja bym miesiąca tak nie wytrzymał :D

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    EEE ogólnie mam mieszane uczucia:
    1. Subaru z salonu - chłopie, co ty bank chcesz okraść?!
    2. 19 lat.. hm chyba niedawno skończyłeś szkołę średnią?
    3. Nie prościej ograniczyć sobie po prostu internet? Powiedzmy dziennie: internet -1h, gry - 1h i tyle.
    4. Masz chyba kozacką pracę jak chcesz tak szybko kupić samochód nówka.. Niestety zdajesz sobie sprawę, że życie to nie bajka? Są inne wydatki i pełnej wypłaty nigdy nie odłożysz..

No ale jak masz taki cel uzbierania kasy.. to sugeruje się, że planujesz wypad za granicę - dobrze myślę?

Zawsze Cię lubiłem, w paru przypadkach mieliśmy podobne bądź odmienne zdanie :) Ale zawsze fajnie prowadziło się z tobą rozmowę.

W każdym razie życzę powodzenia w tym co chcesz zrobić, osiągnąć :) !!

2 użytkowników lubi ten post.
  12. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To czeka długa praca zagranica jak chcesz cokolwiek z tego zrealizować. Powodzenia:)

13. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Wszystko fajnie, pieknie, ale co to kogos obchodzi?

Nie zrozumcie mnie zle, zycze chlopakowi jak najlepiej, jednak co taki post zmieni?

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP

Jak odchodzi osoba która ma jako tako bardzo długi staż na forum, udzielała się na nim aktywnie i brała udział w licznych dyskusjach itp itd to chyba kogoś to obchodzi. Jak Cb nie interesuje to nikt nie każe Ci tego czytać :p

Starzy bywalce wiedzą kim jest jaka była/jest jego aktywność i raczej dobrze wiedzieć, dlaczego tak nagle aktywny osobnik znikł?

Sam się zastanawiam, co tam z Hextorem, że tak cicho :)

PS. Końcówka de best!

EDIT:
    @Niżej

Czemuu ? Przecież zawsze było ciekawie jak Hextor był aktywny ! :)

1 osoba to lubi.
  15. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    dobra, bo takie lekkie bicie piany tu już widzę. :D reasumując, jeśli ktoś musi sobie samemu strony Website Blockerem blokować, to już mamy tu wyraźny problem. natury psychicznej. i żadna publiczna demonstracja mu w tym nie pomoże. tu specjalista jest potrzebny(bez sarkazmu). ;P ps. chwała bogom, za porwanie Hextora!

1 osoba to lubi.
  16. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Z tym się akurat zgadzam, przecież można korzystać z gier, internetu i normalnie żyć, pracować.. Jeśli korzystamy z umiarem, no chyba że ktoś siedzi 24/7... To wtedy tylko odciąć

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

17. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock

Bardziej przejąłbym się, gdyby osoba, którą znam w świecie realnym gdzieś zaginęła bez śladu. Ale jakoś nie czuję starty związanej z tym, że obcy człowiek, ukrywający się pod jakimś nickiem odchodzi z "internetów". Zgadzam się jedynie co do tego, że nikt nie zmusza mnie bym to czytał.

Jeżeli chodzi o post autora tematu, to wydaje mi się to jednak trochę dziecinne. Z jednej strony podkreśla, że niedługo skończy 19 lat i nagle chce wydorośleć, podczas gdy jego zachowanie pokazuje co innego. Usuwanie gier, blokowanie stron internetowych, itd. wygląda to jakby dostał zakaz, dopóki nie poprawi ocen (mówię tutaj w przenośni). Zawsze wydawało mi się, że można sobie tak zaplanować czas, by starczyło go na obowiązki i przyjemności. Owszem w życiu osoby dorosłej jest dużo więcej pracy, niż frajdy, ale zachowanie autora nie pokazuje, by taką osobą był.Z całym szacunkiem do niego. Wygląda mi to bardziej na bunt przeciwko obecnym trendom wśród młodzieży.

18. ZdzichoTnT

ZdzichoTnT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Oj boziu ale się ubawiłem czytając ten post, aż mnie brzuch boli.
    Chłopcy są jednak naiwni w tym wieku...

19. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kurde ile bym dał za to, żeby mieć tyle lat. Bez internetu dziś nie ma życia także dla mnie to bez sensu i rzeczywiście chłopak ma jakiś problem.

20. mac_abra

mac_abra Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Żenua......

1 osoba to lubi.
  21. xboxfan94

xboxfan94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jestem rok starszy od autora i ledwie zarabiam na mieszkanie z 3 osobami i na benzyne i jezdze starym fordem a ty chcesz sobie kupic nowa impreze?! Albo masz bogatych starych i ci to kupia albo nie masz pojecia o zyciu i nie iwesz ile sie zarabia w polsce bez ukladow...

Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum