1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znikanie ekranu przez HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sett, Wrzesień 7, 2011.

1. Sett

Sett Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od kiedy kupiłem Xboxa to zawsze grałem na monitorze przez VGA. Wczoraj zakupiłem sobie nowy TV LED samsunga (Full HD) i pojawił mi sie problem, a mianowicie jak włączam konsole to pojawia mi sie tylko poczatkowa animacja Xboxa ( czasami pojawi mi sie na chwile pierwszy ekran menu) a potem obraz mi gasnie a Tv pokazuje ze nie ma sygnału. Tak sie dzieje za kazdym razem. Jednak ze jak z powrotem podłacze konsole do monitora przez VGA to obraz jest jak powinien ( oczywiscie bez HD). Bardzo prosze o pomoc, gdyż bardzo mi znalezy na graniu na TV a nie ma monitorze .

2. Lotnik421 Xbox One

3. slawek70

slawek70 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Pokombinuj z kablem HDMI, ja wczoraj np. nie miałem głosu obraz ideał a zero dzwięku. Spróbuj kabel pomieniać

4. boruch

boruch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sprawdź kabel HDMI, podłącz też inny sprzęt do TV przez HDMI, żeby sprawdzić, czy gniazdo w telewizorze jest OK, nie zaszkodziłoby też podłączenie iksa do innego TV przez HDMI (u kumpla czy gdzieś) i wszystko będzie wiadome.

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
  6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Możliwe że wersja kabla HDMI nie obsługuje rozdzielczości full hd. Spróbuj najpierw ustawić mniejszą rozdzielczość na konsoli.
    Pozmieniaj również ustawienia kolorów w konsoli, najlepiej zmień na zwykłe RGB jeśli jest ustawiona inna opcja.

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie istnieje kabel hdmi nie obsługujący full hd

8. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też miałem taki problem jak autor tematu i problemem okazał się kabel HDMI. U mnie wystarczyło go odwrócić, bo widocznie gdzieś był uszkodzony. Co ciekawe na innym sprzęcie działał dobrze, to potem zamieniłem docelowo kable i wszystko teraz śmiga :) .

P.S.
    U mnie objawiało się to tym, że obraz w trakcie rozgrywki znikał i myślałem, że X się przegrzał, więc nawet pastę pod GPU zmieniłem. :) A potem się okazało wszystko z tym kablem.

Wczytywanie...

Poleć forum