1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zniknęły nagrody awatara.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PokerFacowaty, Październik 28, 2012.

1. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Witam, ta jak w temacie. Wchodzę w "Nagrody" w Przewodniku Xbox i widzę, że w kilku grach mam po kilka nagród, jednak gdy wejdę w którąś pisze tylko coś w stylu "Tutaj są wyświetlane nagrody awatara." Jeśli wejdę przez edycję awatara, to wyskakuje mi informacja o nagrodach, tak jak się dzieje gdy nie mamy nagród. Czy ma to związek z nowym dashem? Nagrody nie są mi potrzebne do awatara, jednak miło jest widzieć że się coś zdobyło, nie tylko kiepskiego glitcha. Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum