1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zniknęły zapisane stany gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mad_MAX, Marzec 16, 2014.

1. Mad_MAX

Mad_MAX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem , ponieważ zniknęły mi wszystkie zapisane stany gier i trzeba wszystko od nowa grać.

W głównym menu Xboxa w osiągnięciach , wszystko pokazuje się normalnie , czyli , że tyle i tyle etapów , jakie osiągnięcia odblokowane itp.

Ma ktoś pomysł co się stało i jak to naprawić ?? Synek się trochę załamał , bo miał dużo już poprzechodzone w różnych grach :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Porra na rrabarrbarr.

Porra na rrabarrbarr. Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Synek, czy Ty? :D
    Gry/aplikacje, ktore zainstalowane sa na dysku, dzialaja normalnie?
    Ustawienia > pamiec masowa > dysk save z gier sa, czy tam tez ich nie ma?

Tapnięte z mojego Galaxy Mini 2. <3

4. Mad_MAX

Mad_MAX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest konsola synka i jego gry.

Przed chwilą sprawdzałem i normalnie wszystko jest tam w pamięci masowej , zapisane stany gier itp. Z tego co widzę , to zniknęła tylko jedna gra Lego Przygoda.

Jest jakaś możliwość to odzyskać ?? Ewentualnie wgrać od kogoś save z gry ??

5. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Mialem ten sam problem kilka dni temu gier nie odzyskałem też mi znikły pliki z kilku gier ( a tez odp z forum nie uzyskałem co sie mogło stać ) musiałem gry zciagać jeszcze raz

6. Porra na rrabarrbarr.

Porra na rrabarrbarr. Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odzyskac? watpie... :/
    Zrob kopie save na pendrive, zrob na konsoli nowy profil... zmien w save id konta starego na nowe. Moze pyknie. ;)

Tapnięte z mojego Galaxy Mini 2. <3

7. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Jak masz połączoną konsolę do netu to istnieje jeszcze cień szansy, że ktoś zmienił urządzenie magazynujące na zapisywanie danych w chmurze i dlatego nie widzi save w grach a na dysku są.

Wczytywanie...

Poleć forum