1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zniszczona płyta parę pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Farius, Czerwiec 21, 2010.

1. Farius

Farius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Wiem, że to podforum dla świeżaków, ale mój problem jest banalny.
    Przed chwilą przewróciła mi się konsola w czasie gry ponieważ przez przypadek zahaczyłem o kabel. I płyta, która znajdowała się w napędzie cała się porysowała i nie idzie teraz jej odtworzyć. Płyta to oryginalny Splinter Cell Conviction, a wiadomo, że gra nie jest tania. Poczytałem właśnie manual do gry i pisze tam, że ubisoft udziela gwarancji na 90 dni od daty zakupu. Grę mam od dwóch miesięcy i teraz mam parę pytań.
    Czy jeżeli gra w była w zestawie z konsolą i jest podpisana, że to bundle copy to czy też ją obowiązuje gwarancja?
    Warunkiem zwrotu gry jest posiadanie paragonu z jej zakupu, a ja posiadam tylko ten z konsoli i czy to wystarczy?
    Jeżeli go wyślę razem z grą to czy wtedy stracę gwarancję na konsolę i ten paragon też?
    Czy gwarancja obowiązuje wtedy jeżeli gra została zniszczona przez przypadek?
    Albo lepiej wogóle się nie męczyć z tą gwarancją, kupić regenerację płyty na allegro i stracić te 20 zł, ale mieć to zrobione szybko nie przejmując się poprzednimi pytaniami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    ja bym wybrał tą regeneracje ;) Stracisz to 20zł , ale bedzie gra smigać ;)

To tylko moje zdanie ;)

4. maclogan76

maclogan76 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WSZĘDZIE
    Raczej jak powiesz o tym wypadku z konsolą to gwarancji na pewno nie uznają . Możesz pokombinować że taka była jak wyjąłeś z pudełka czy coś podobnego . Chociaż może faktycznie lepiej dać za regenerację te 20 zł i po sprawie .

5. Farius

Farius Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Udało mi się uruchomić grę z dysku pomimo tego, że płyta ma jedną wielką okrągłą rysę więc jednak na razie się wstrzymam :) jakby jakimś cudem gra z dysku też by nie ruszyła to skorzystam z waszych rad.
    Już wiem, żeby nie ruszać konsolą w czasie gdy płyta jest w napędzie ;]
    Dzięki za pomoc.
    I mam jeszcze jedno pytanie.
    Jeżeli mam grę uruchomioną z dysku to czy potrzebuje wtedy płytę w napędzie, czy mogę wyciągać od razu po wczytaniu, żeby taka sytuacja mi się nie powtórzyła w przyszłości?

6. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Z tego co mi wiadomo po wyjęciu płyty gra się wyłączy. Ale czy nie mogłeś sprawdzić sam? :p A jeśli chodzi o gwarancję na płytę to z tego co mi się wydaje (nie jestem pewnie - nie interesowałem się tym z wiadomych przyczyn :D) microsoft prowadzi(prowadził?) akcję wymiany porysowanych płyt. Z tego co pamiętam na oficjalnej stronie M$ Xbox 360 było.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Porysowanych płyt przez napęd, nie porysowanych przez przewrócenie konsoli. Ja już próbowałem z gears of war. Gwarancja producenta gry także nie uzna bo to nie podlega. Gwarancji podlega gra która nie działa od nowści(zero rys). Mam taką jutro ją posyłam

8. Creed

Creed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wziąść na PSP?
    Możesz wrzucić fotkę?Bardzo proszę

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    ja?

10. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    a tak szczerze to i tak bym dal plyte do regeneracji bo szkoda lasera - a w przyszlosci naprawa lasera wyniesie cie wiecej niz teraz bys dal 20,- za regeneracje. pozdrowki

11. key

key Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Skoro masz możliwość skorzystania z gwarancji to na co czekasz, aż minie kolejne 30 dni od zakupu?

12. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Nie czytałeś UP postów ? Nie uznają mu tego !!

13. drwota

drwota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Może mu i nie uznadzą, ale zawsze warto spróbować. Ja bym wysłał na gwarancję, a jak nie przyjmą to wtedy daj te 20 zł na regenerację.

14. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ostatnio mialem identyczny problem z FNR 4 (EA)
    wysłałem do nich płytkę z opisem: "Płyta porysowana przez konsolę - uszkodzony napęd"
    po 2 tygodniach dostałem nową zafoliowaną płytke za free.
    Najlepsze w tym wszystkim jest to, że płytka była wydana na inny niż polski rynek, a i tak nie robili żadnych problemów.
    Więc próbuj u producenta - imo na 90% Ci ją wymienią
    pozdrówki

15. shadowekpro

shadowekpro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli masz na gwarancji to wymienią

Wczytywanie...

Poleć forum