1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zniszczona płyta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziomek68, Maj 18, 2010.

1. ziomek68

ziomek68 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam grę (Kane & Lynch Dead men) od końca 2007 roku.Od tamtego czasu pożyczałem ją kilka razy i tam mi się cała pocharatała.Dosłownie jest rysa na rysie.Gdy gram w nią to co 15 minut wyskakuje mi,że nie można odczytać płyty.I tu moje pytanie.Czy da się z tym coś jescze zrobić czy gra jest do wyrzucenia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    istnieje coś takiego jak regeneracja płyty, poszukaj na allegro albo u wujka google

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Samemu raczej juz nic nie zrobisz chociaz jak chcesz to mozesz polerowac, ale to zalezy jak glebokie to sa rysy. No i oczywiscie regeneracja, ale tez nie zawsze da sie. Jezeli sa to jakies dziury czy zbyt glebokie rysy i uszkodzony jest nosnik to nic nie zrobisz juz.

Wczytywanie...

Poleć forum