1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znowu ban ????????

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez macmac, Grudzień 30, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. macmac

macmac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Obecnie w kraju żabojadów .....
    WITAM PO RAZ KOLEJNY . Chciałbym się dowiedzieć za co i kto dał mi bana na konto maclogan76 . Dokładnie za jakiego posta czy wykroczenie , czy za co ???? Piszę po raz kolejny bo do tej pory nikt z Administracji mi nie odpowiedział . Wiem , że nie jestem świeżakiem i nie powinienem pisać w ty dziale ale tu zagląda prawie każdy użytkownik forum więc najprędzej właśnie tutaj mi ktoś odpowie . A bardzo mnie to ciekawi za co ten ban ? Nikogo nie obraziłem , nie zwyzywałem od najgorszych ani nie zrobiłem innej podobnej rzeczy a bana dostałem . Za co ? Może ktoś kto wie odpowie na to pytanie ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Skoro wiesz, że nie możesz zakładać tu tematów, to niestety warn.
    Powtarzam Ci po raz kolejny - nikt nie musi Ci się tłumaczyć z tego, za co Cię zbanował. A jak widać masz tendencje do łamania regulaminu.

Nie zakładaj już takiego tematu.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum