1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znowu Dragon Age :D

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ziombel, Grudzień 19, 2009.

1. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam, tym razem mam inny problem, a mianowicie chodzi o pojedynek przy Kowadle Pustki.
    Ja wybieram tą opcje aby zniszczyc Kowadło i wtedy walczę z Brandą (tak sie chyba nazywa :D) i za cholere nie moge tego wygrać.

Natomiast gdy wybrałem opcje, aby Kowadła nie niszczyć, to walka idzie mi szybko, lekko i przyjemnie.
    Tylko, ze ja chce kontynuować fabule z ta pierwszą opcja.

I tu moje pytanie: czy ktoś z Was pokonał Brande i ma na nią jakis sposób ? :D (chodzi mi tu oczywiscie o DA na xboxa)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Ja ją pokonałem i to nie miałem najmniejszych problemów. W drużynie mam Morrigan, Leilanę i tego krasnoluda. Sam jestem wojownikiem na 11lvl (dwie bronie). Nie wiem może Ci to pomoże że ja skupiałem się głównie na Brandzie. Gollemy mnie nie interesowały bo typki ode mnie z drużyny się nimi zajęli.

4. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    okey, dzieks. Ja własnie też jestem wojem i mam 11 albo 12 lvl - broń dwuręczna. A w druzynie tez mam Morrigan, tą klienkę maga z wieży i Krasnoluda.
    Dobra skupię się na Brandzie.

Wczytywanie...

Poleć forum