1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Znowu nagrywanie gier POMOCY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FormlessBag7, Maj 28, 2014.

1. FormlessBag7

FormlessBag7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, mam pytanie nagrywam sobie na płytach OMEGA i czasem VAKOS czy one się nadają do tego czy nie za bardzo, jeszcze jedno pytanie jak nagrać np. GTA V
    Mam nagrywarkę LITE-ON 124B iHas

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    A jaką masz przeróbkę ?

4. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Najlepsze płyty to verbatimki, tdk też nie są złe.
    Tutaj poradnik jak nagrywać gry pod lt 2.0 http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
    Tutaj jak nagrywać pod lt 3.0 http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Gta V nagrywasz według któregoś z poradnika tyle, że można przekopiować content z pierwszej płyty na hdd konsoli a drugą płytę tylko nagrać by nie marnować płyt.
    http://xboxforum.pl/gta-v-261/zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/

5. FormlessBag7

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Przeróbkę mam LT+ 3.0 i chyba najnowszego dasha

Ale czy te omegi i vakosy są dobre czy złe, i jak czasem nagram grę to po odpaleniu po jakimś czasie gry wyskakuje mi błąd tzw. szmatki czyli co ja źle nagrywam + jak zrobić nagrywarkę pod lt 3.0 chodzi o tę w xboxie czy PC

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

6. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja nagrywam tylko na płytach Omega. Może fw w nagrywarce masz pod inne płyty?

7. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja nagrywam na esperanzach o takim samym media id jak TDK.

8. FormlessBag7

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Heh... @sebeksh co to jest FW @Raynaldo mam cały kejek esperanz (10 szt) i żadna nie miała ochoty się nagrać albo wywalało na 49% czyli na przejściu na 2 warstwę może znacie kogoś na terenie warszawy kto się na tym zna

9. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Już tłumaczę co do FW jest to skrót od firmware to ten pliczek co się go wgrywało jak flashowałeś nagrywarkę Ixtreme burner max i standardowo jest on pod płyty verbatim a jak chcesz nagrywać pod inne płyty to musisz go edytować pod konkretne id płyty.Płyty esperanza są bardzo dobre na początku zniszczyłem 5 płyt ale teraz już wszystkie się nagrywają a mam takie o to ustawienia.

EEPROM

Force Hyper Tuning on
    SmartBurn on
    Online Hyper Tuning off
    OverSpeed off
    Opc off

Wczytywanie...

Poleć forum