1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zobacz wszystkie odcinki mini-serialu Bright Falls w polskiej wersji!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Litwin95, Maj 20, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Firma Microsoft udostępniła ostatni spolszczony odcinek mini-serialu Bright Falls, będącego filmowym wprowadzeniem do historii Alana Wake'a.

Od niedzieli cały mini-serial mogliście znaleźć w bazie Xbox Live i obejrzeć po uprzednim pobraniu na dysk twardy Xboksa 360, a także na oficjalnej stronie mini-serialu. Dzisiaj otrzymaliśmy wreszcie szansę publikacji pełnej serii na łamach gry-online.pl. Każdy z odcinków został dodatkowo wzbogacony o polskie napisy, dzięki czemu wprowadzenie jest zrozumiałe dla wszystkich fanów niezwykłych przygód pisarza:

Alan Wake Bright Falls Akt.1 - wersja PL - GOL Video film, gry komputerowe, konsole

Alan Wake Bright Falls Akt.2 - wersja PL - GOL Video film, gry komputerowe, konsole

Alan Wake Bright Falls Akt.3 - wersja PL - GOL Video film, gry komputerowe, konsole

Alan Wake Bright Falls Akt.4 - wersja PL - GOL Video film, gry komputerowe, konsole

Alan Wake Bright Falls Akt.5 - wersja PL - GOL Video film, gry komputerowe, konsole

Alan Wake Bright Falls Akt.6 - wersja PL - GOL Video film, gry komputerowe, konsole

Przypominamy, że reżyserem Bright Falls jest Philip Van, kilkunastokrotnie nagradzany twórca (m.in. na Festiwalu Filmowym w Sundance oraz na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie), który do współpracy zaprosił m.in. aktorów Toma Noonana (serial Damages/Układy) oraz Coopera Huckabee (w ostatnim czasie dołączył do obsady serialu True Blood/Czysta Krew, wyprodukowanego przez HBO).

Z naszej strony chcielibyśmy Was jeszcze tylko zachęcić do zapoznania się z ostatnimi materiałami na temat dzieła Remedy Entertainment, opublikowanymi na łamach gry-online.pl. Mamy tu na myśli recenzję, video-recenzję przygotowaną przez tvgry.pl, a także filmy z cyklu Gramy!:

Recenzja Alan Wake - Koniec drzemki. - video tvgry.pl

Alan Wake | Recenzja strona 1 | X360 | Gry-Online

http://tvgry.pl/?ID=997

http://tvgry.pl/?ID=990

Alan Wake debiutował na europejskim, a także polskim rynku 14 maja, wyłącznie w wersji na Xboksa 360.

PS Dla spóźnialskich wszystko w jednym miejscu. :)

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51696

2. Lotnik421 Xbox One

3. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Się naoglądałem.... Załadowałem całą 1 część żeby po 30 sekundach ujrzeć piękne info o tym że filmy są dostępne w całości za darmo przez 14 dni od daty opublikowania:/

4. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
  5. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    na youtube user ALANWAKEPL ma 5 oldcinków w PL

6. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Hmmm.... Ja oglądałem 6 część i mogłem obejrzeć w całości, więc myślałem, że wszystkim będą chodzić..... :/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum