Zobaczcie 2 krótkie gameplaye z DmC

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W sieci pojawiły się dwa nowe gameplayowe materiały z DmC, które skłoniły mnie do wysnucia pewnego prostego wniosku: ta gra ma moc!

Gameplayowe materiały z DmC są dwa. Na jednym mamy efektowną walkę, a na drugim sporo równie efektownych scen z elementami platformowymi. Pojawia się nawet fragment scenki przerywnikowej. Rozgrywka jest bardzo intensywna, a system walki nadal sprawia wrażenie satysfakcjonującego. Co prawda Dante zdążył się zmienić (fryzjer, kosmetyczka, te sprawy), ale nowa gra z jego udziałem zapowiada się na godnego kontynuatora kultowej serii Devil May Cry. A design lokacji? To po prostu mistrzostwo! Ale to tylko moje zdanie, dlatego jestem ciekaw Waszego. To jak - DmC daje radę, czy też rady nie daje?



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Daniel Kidaj

Użytkownik
Użytkownik
********* gra przed nami !
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pierwszy gameplay był już u nas na forum, a przynajmniej ten fragment gry:p
Liczę na tą grę bo dla mnie DmC to jedyny dobry slash'er na 360. DmC 4 była świetna.
Dante's Inferno w ogóle nie przypadł mi do gustu.

...także czekam :)
 
Jestem pewny ze gra rozj**** system .
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jak z początku gra mnie odrzucała teraz nabieram ochoty na nią :) Combosy wyglądają ciekawie i lokacje też. Być może i gra będzie fajna ]=)
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Wiedziałem że DMC nie zawiedzie. Dante nawet jako pedał będzie kozakiem :p
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
Może i sie czepiam, ale w pierwszym filmiku 40 sekunda. Dziwne, ze jak strzelil 4 razy to szyba sie nie rozwalila, ale jak juz w nia wpadl to nagle po szybie. ;O dziwne i nierealnie. Na poligonie sie probowalo i nic z tego jesli chodzi o szybe antykula :D
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Strzelał w szybę zrobił w niej dziury tak żeby ją osłabić :courage: widać to jak się zrobi w tym miejscu pauze
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie trzeba robić pauzy by to dostrzec :p

A czy gry DMC miały w sobie coś realnego? Tyle chyba wystarczy na postrzeganie tej gry realnie. Więc nie ma nawet "co" się rozwodzić o szybę czy inne rzeczy ;D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom