1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zobaczcie gry zmierzające na Oculusa - gdzie jest ta wielka rewolucja?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 24, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na właśnie odbywającym się Oculus Connect 2, mogliśmy zobaczyć sporo gier wideo, które od wielu miesięcy są przygotowywane przez zewnętrzne studia dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Patrząc na prezentację między innymi nowej gry Epic Games trudno mi uwierzyć w nadciągającą rewolucję.

Przez ponad godzinę przeglądałem się tej konferencji i nadal nie potrafię zrozumieć fenomenu nadciągającej technologii. Kwintesencją moich obaw o gogle wirtualnej rzeczywistości jest nowa gra zaprezentowana przez Epic Games.

Twórcy serii Unreal, Gears of War, czy też ojcowie Unreal Engine ukazali Bullet Train, który wygląda w moim odczuciu przeciętnie... Nawet zaprezentowany fragment rozgrywki nie był podkręcony, wyreżyserowany, co w zasadzie nie jest złą informacją, ale liczyłem na zdecydowanie więcej.

No dobra, ale byłbym niesprawiedliwy gdybym nie docenił zwiastuna „Rift Games”. Firma w taki sposób zaprezentowała inne, nadciagające tytuły, ale właśnie... To jest trailer. Już w przypadku rozgrywki pewnie nie będzie to wyglądać tak dobrze.

Warto oczywiście pamiętać, że do większości gier wykorzystamy kontroler od Xboksa One lub Oculus Touch.

Zerknijcie na zaprezentowane materiały i dajcie mi znać, czy kupujecie tę nadciągającą rewolucję?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zabawa na kilka godzin, graficznie nie było się co spodziewać cudów, pierwszy filmik to taki Virtua Cop jak dla mnie.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie ma szału bo to dopiero pierwsze gierki, z czasem może się rozwinie.
    jak na razie i tak jest nieźle.

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Bedzie tak jak z Kinectem fajne żeby sie pobawic ale to tyle...

6. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Ja podejrzewam, że cena będzie zaporowa i nie wielki procent ludzi się tym będzie bawił.

Wczytywanie...

Poleć forum