1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zobaczcie jak prezentuje się streamowanie rozgrywki z Xboksa One na PC-ty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 19, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jedną z największych innowacji nowego systemu operacyjnego Microsoftu jest możliwość przesyłania rozgrywki z Xboksa One na komputer osobisty. Jeśli wyczekujecie na tę funkcję, to zerknijcie na pełną prezentację.

Inżynierowie z Microsoftu wciąż usprawniają funkcję, ale już dzisiaj możemy zerknąć na streamowanie rozgrywki z Xboksa One na komputery osobiste. Na początku należy oczywiście „połączyć” urządzenia, ale już po chwili można bez najmniejszego problemu grać w pozycje ze swojego katalogu konsoli na monitorze komputera.

Gracze otrzymają dostęp do wszystkich elementów swojej konsoli – będziemy mogli dowolnie śmigać po menu, wybierać pozycje, wchodzić do sklepu (chociaż do tego lepiej skorzystać z aplikacji), czy po prostu porozmawiać ze znajomymi.

Usługa już teraz działa bardzo dobrze. Podczas prezentacji możecie zobaczyć nawet rozgrywkę w Mass Effecta – wsteczna kompatybilność będzie oczywiście również dostępna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Piękna sprawa, moja w końcu będzie mogła oglądać co chce w telewizji, a ja będę streamował na laptopa :)

4. unname

unname Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    News dopiero dzisiaj? Ja to już testuję od ponad tygodnia :)

5. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Hmm to nie będę musiał siedzieć w dużym pokoju i na 50" grać czy w sypialni na 39" tylko w razie potrzeby przycupnąć w kąciku przed monitor i wlepić gały z bliskiej odległości. To może się przydać w fps.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Poważnie? W takim razie jak wygląda sprawa z opóźnieniem. Czy w ogóle występuje jakikolwiek lag, czy w ogóle go nie ma. A no i pochwal się przy okazji swoim łączem :)

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zastanawiam się na cholere to komu. Kto normalny włącza konsole aby odpalić grę na komputerze z lagiem. Baa nawet bez niego hehe to istna glupota

suavvo lubi to.
  8. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Pewnie gdyby nie mój post, to byś się zastanawiał całe życie nad tym, ale już przychodzę z pomocą. Jeśli w przyszłości dojdzie w końcu u Ciebie do tego, że nie tylko Ty będziesz chciał z TV w danym momencie skorzystać, a masz parcie na granie, to wtedy może Ci się lampka zaświeci "A to m.in. po to ta opcja jest!".

9. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tylko w jakim innym celu miałbym włączać tv.. Hm oglądać czarny ekran, fajne masz hobby oglądanie czarnego tła. To ja powiadam ci nie włączaj jest one bardziej czarne gdy jest wyłączony tv. Odpalam gdy chce grać projektor...

10. unname

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co zauważyłem żadnych opóźnień nie ma, jedynie trochę gorsza jakość obrazu. Ale to dopiero wersja beta i myślę że to poprawią. Poza tym małym szczegółem jest naprawdę super.

Zamiast oglądania czarnego tła polecam czasem obejrzeć telewizję:)

11. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak dla mnie w tv nic nie ma. Wdzystko stare jedynie kanały xxx maja nowości :)

12. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Tylko nie polsat,tvn i tvp . To szczujnia. Nawiasem ten lag jet najważniejszy , aby go nie było.

13. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie wiem o co Ci chodzi z czarnym tłem, ale przecież jak odpalę sobie streaming obrazu na PC, to druga osoba może spokojnie sobie telewizję oglądać, więc WTF?

barman_2000 lubi to.
  14. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oglądanie tv to jak patrzenie w wyl telewizor. Stracony czas, tv jest mój i nikt go nie rusza.

Co do tego streamowania jest to glupota. Jakby działało to z grami które kupujemy cyfrowo i odpalamy je na pc bez potrzeby konsoli to było by cos. Zwykły stream absurd

frytas16 lubi to.
  15. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    radujemy sie Twoim szczesciem ze masz TV na wylacznosc ale nie wszyscy tak maja, i wiem ze jak komus jest jakas funkcja nie potrzebna to bedzie sie czepiac byle bzdury zeby ja wysmiac, takim juz jestesmy narodem

ja tam sie ciesze ze XO dostaje coraz wiecej funkcji chociaz ja z tej takze korzystac nie bede :p

16. unname

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do lagu to nie zauważyłem nawet najmniejszego, jedynie troszkę gorszą jakość obrazu. Ale zanim wyjdzie to dla wszystkich myślę że będzie już ok.

Kyron lubi to.
  17. celkla1

celkla1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a testował ktoś na jakimś tablecie w windowsem 10?

18. BulletPOL

BulletPOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak dla mnie genialne rozwiązanie, bo dziś sytuacja dość częsta, żona ogląda seriale, tym razem biorę pada idę do pokoju i gram na moim PC w gry z Xbox One, mogę przejrzeć również listę kontaktów, pisać ze znajomymi.

19. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Eh... Panowie jak Wy szybko zmieniacie swoje zdanie i poglądy za które do nie dawna byli byście w stanie zabić....
    Aż szkoda słów.
    Do nie dawna strasznie jeździliście po graczach grających na PC i wyśmiewaliście się jakoby że grają na małych monitorach, a wy odpalając konsole i siadając wygodnie w miękkim fotelu na przeciw WIELKIEGO TV np. 46"-50" macie w du.....pie mały monitor i granie na PC.
    A teraz wielka podnieta ze zwykłego streamowania na ten jak że zły i malutki monitor, heheh ;)

Onicniepytaj lubi to.
  20. BulletPOL

BulletPOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czy ja napisałem że granie na monitorze jest priorytetem? Nie, oczywiście że telewizor będzie zawsze lepszym rozwiązaniem, przynajmniej dla mnie, prawdą jest również że wygodniej jest rozsiąść się w wygodnym fotelu czy też na kanapie niż siedzieć przygarbionym przy małym monitorze, niemniej wziąć trzeba pod uwagę to że nie każdy ma drugi czy trzeci telewizor ale ma za to monitor który w nagłych przypadkach może służyć jako zapas do grania gdy żona czy dzieci oglądają seriale bądź bajki. Weź to pod uwagę.

Ostatnia edycja: Czerwiec 27, 2015
    MatGlo lubi to.
  21. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Właśnie. Co ma się zastępczy odbiornik do grania na konsoli do beznadziejnych PC?

Wczytywanie...

Poleć forum