1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zobaczcie nowy teaser Battlefield: Hardline - EA podgrzewa atmosferę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 9, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Najbliższe dwa dni to przede wszystkim śledzenie kolejnych konferencji gigantów, zarwane nocki, hektolitry wypitej kawy i dreszcz emocji towarzyszący każdej nowej zapowiedzi. EA zdaje sobie sprawę z tego, że niedziela to jedynie cisza przed burzą, dlatego postanowiło podgrzać nieco atmosferę.
    "Welcome to your new playground" - takim hasłem EA promuje najnowszą odsłonę Battlefielda o podtytule Hardline. Na poniższym teaserze nie znajdziecie jednak gameplayu. W zamian dostaliśmy kilka migawek z uzbrojonymi po zęby stróżami prawa, latającym hajsem i pojazdami, które w nowej części serii mają odegrać ważną rolę.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie wiem jak wam ale mi ten klimat nie bardzo pasuje do BF... (napady, kasa, plicja) - bardziej mi to przypomina TC Rainbow Six lub coś w tym stylu.
    Od BF oczekiwałem raczej klimatu wojny, a nie takie cosik...
    Choć pewnie jak zawsze i na tą część się skuszę ale tylko dla multi.

1 osoba to lubi.
  4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja się skuszę na pewno jak w 100% wyeliminują zjechany Netcode. Wiem, że inna firma robi niż BF4, ale jednak ten sam silnik, którego sami twórcy go nie ogarniają (!)

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Przedsionek "Battlefield" został dodany tylko dlatego żeby gra miała rozgłos i była kupowana czyt. bali się wypuścić całkiem nowy projekt bo zainteresowanie mogło być nikłe. Tak jest napisane Battlefield i już to przyciągnie stałych wyjadaczy i nowych graczy. Dlatego to jest posunięcie marketingowe :).

Ja tam się ciesze, że próbują wykreować coś nowego. Przecież jak ta gra się przyjmie to będzie oddzielną serią tak jak zwykły Battlefield. Jakoś muszą zachęcić graczy do swojego produktu :D

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Mi tam pasuje do póki będzie grywalne COD miał podobnie COD/COD modern warfare/Black ops/Ghosts i nikt nie marudził BF robi podobnie kasa musi się zgadzać .

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    kupie ale napewno nie w premiere mam dosc co chwile tych samych BUGÓW ;/

Wczytywanie...

Poleć forum