1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zobaczcie pierwszy gameplay z Just Cause 3!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 28, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Latanie, wybuchy i wielki chaos przed czasem? To lubimy! Właśnie w Sieci pojawił się materiał przedstawiający rozgrywkę z Just Cause 3.

Film powinien trafić do Internetu po godzinie 15:00... Jak widać kolejny raz ktoś nie dopilnował terminów i dzięki temu możemy już teraz zobaczyć ten bombowy fragment rozgrywki!

Twórcy w zeszłym tygodniu zapowiedzieli ten materiał. Wcześniej otrzymaliśmy zapewnienie, że film będzie prawdziwą esencją tego uniwersum i w moim odczuciu deweloperzy spisali się na medal. Wybuchy, chaos, latający Rico Rodriguez... To lubimy! ;)

Jak łatwo zauważyć, Avalanche Studios nie ma zamiaru rewolucjonizować serii. Otrzymamy „więcej, mocniej i z większymi wybuchami”!

Gra zadebiutuje na rynku pod koniec roku.

dudi2000 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Jaka grafika! I te eksplozje.. Jak tak to wszystko będzie wyglądało, to ja już nie mam wątpliwości.

4. Qpencjusz

Qpencjusz Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Strzelin
    Jedynkę i dwujke przechodziłem po kilka razy na kompie. Mega mi się podobały. Ale trójkę juz zakupie na xa. Rewelacyjnie się zapowiada !! :D to chyba będzie 2 gra dla której wezme l4 w robocie .

Quertin lubi to.
  5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Ja aktualnie przechodzę trzeci raz JC2 na PC :) Jedna z najlepszych gier z otwartym światem, w jakie grałem. JC3 zakupię na PS4, a najlepiej jakąś kolekcjonerkę, jak by była.

Wczytywanie...

Poleć forum