1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Żółty obraz na vga, pomocy !

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez miki12345, Styczeń 2, 2009.

1. miki12345

miki12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xboxa miałem podłączonego do monitora SyncMaster 931c kablem za 30 zł. kupiłem oryginalny kabel Big Ben i cały obraz jest żółty (tak jakby zamiast białego koloru był żółty).Kiedy wróciłem na stary kabel obraz jest normalny. Co jest ?Pomocy!

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    aż mi się nie chce wirzyć że sam nie wpadłeś na to że kabel może być trafiony...

4. cinqpl

cinqpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    zabrze
    miałem podobny problem tyle ze na kablu za tą mniejsza sume. wystarczyło odpowiednio poruszać przy konsoli i obraz robił się normalny bez zadnych przekłamań kolorów. sprawdź, może pomoże.

5. miki12345

miki12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wina leżała po mojej stronie, kabel był za mało dociśnięty :)Ale to, że kabel może byc trafiony wykluczałem od początku gdyż poprostu nie chciało mi się wierzyc, że mogę miec aż takiego pecha.l

Wczytywanie...

Poleć forum