1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zombie jak zawsze w formie! Pierwszy gameplay z Dead Island 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeszcze nie rozpoczęły się targi w Kolonii, a dotarł do nas kolejny wyśmienity materiał. Ktoś zamawiał zombie zmiażdżonego młotem i rozszarpanego piłą łańcuchową? To zapraszamy na pierwszy, oficjalny filmik przedstawiający rozgrywkę z Dead Island 2.

Deep Silver już wcześniej zapowiedziało, że na gamescom 2014 będziemy mogli zobaczyć rozgrywkę z Dead Island 2. Wydawca słowa dotrzymał... Chociaż tragi jeszcze się nie rozpoczęły! My tam nie narzekamy i oglądamy, ponieważ gra prezentuje się dobrze.

Nie będę ukrywał, że mam co do tej marki duże obawy, ale jak zobaczycie poniżej – zapowiada się przyzwoicie. Trudno wyrokować i oceniać cały projekt już teraz, jednak radzę nastawić się pozytywie! ;)

W grze ponownie użyjemy najróżniejszego sprzętu i ponownie będziemy miażdżyć hordy nieumarłych.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    Jak kocham serię Dead Island, tak teraz mam szczere obawy, że niestety to zniszczą...Poza tym, Dead ISLAND, a nie Dead California. Klimat wyspy robił swoje.

4. loot2014/ban

loot2014/ban Banned Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Dead island będzie musiał ostro konkurować z nową produkcją jaka się ukarza mam na myśli dying light, na zwiastunach wygląda ciekawie ;)

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    To będą dwie bardzo bardzo podobne gry więc dla niektórych wybór będzie ciężki a ja i tak kupię obydwie bo lubię mordować zombie

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wygląda ciekawie. Ale jakoś nie powalająco. Zobaczymy czy będzie to dobra kontynuacja. Zresztą tak jak wspomniano.. wyspa miała swój urok.

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie ma Techlandu nie ma Dead Island jak dla mnie. To jakaś sieka w stylu Serious Sam co akurat może być dobre,ale na krótką metę.

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dla mnie ta gra to porażka i po tragicznym DI nie wiem co by musieli zrobić by mnie przekonać.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum