1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zombie MMO dla konsol

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez nakoz, Listopad 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    [​IMG]Undead Labs, nowe studio z siedzibą w Seattle, ogłosiło, że zamierza wypuścić dla konsol grę MMO (massively multiplayer online) z zombie w rolach głównych. Deweloperzy chcą stworzyć produkcję wypełnioną akcją i humorem, pozwalającą na wspólną zabawę w grupie znajomych. Niestety dostaliśmy jedynie taki ogólny zarys pomysłu twórców. Na szczegóły trzeba będzie poczekać. Na czele wspomnianego studia stoi Jeff Strain, który maczał palce w takich popularnych tytułach, jak StarCraft, Diablo, World of Warcraft czy też Guild Wars. Nieco więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy.

źródło: Zombie MMO dla konsol | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Super, farmienie expa na konsolce po nocach z kolegami ;)

4. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomysł moim zdanie niewypał. Gra będzie musiała mieć wiele innowacji. Bo co ciekawego skoro zombie nie używa ani magi, ani broni białej, ani broni białej. Jeśli za to my mielibyśmy walczyć z zombi, to gra będzie monotonna.
    MMo to mój ulubiony typ gier,jeśli to będzie shit ktoś będzie w to grał za kase (za darmo na 100% nie będzie)

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    bo trzeba poczuć ten klimat gdy goni cię stado zombiaków a ty nie masz gdzie się schować [mody zombie do cs :D] dla mnie wszelkie gry z zombiakami są super, mam nadzieję że pomysł im wypali i zrobią konkret grę

6. KuBeK221

KuBeK221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    MMO dla konsoli i jeszcze z zombiakami to by było coś, ale i tak królem MMO jest WoW :D Mimo to chciałbym, żeby coś z tego wyszło.

BTW Witam wszystkich, bo to mój pierwszy post na tym forum :)

7. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Napewno bym zagrał, bo lubie takie klimaty. Ale dostałem bana...

8. wipeoutSpoon

wipeoutSpoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Augustów
    Jasne, że będę grał ale pod warunkiem, że gra będzie spoko Guild Wars mi się spodobało więc i to będzie cool ale zgodzę się z KuBeK221 WOW ROX

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum