1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zombie pojawią się w nowym Counter-Strike'u

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Marzec 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zombie pojawiają się niemal w każdym nowym shooterze. Tym razem fani domagają się ich od twórców CS: Global Offensive. Co ciekawe twórcy obiecują się tym zająć.

Cała akcja rozegrała się na oficjalnym twitterze twórców Counter-Strike: Global Offensive, gdzie fani prosili o wspomniany Zombie Mode:

Na odpowiedź nie trzeba było czekać długo:

Jednym słowem - szykujcie się na pogrom zombie w CS-ie, ale na pewno nie w dniu oficjalnej premiery.

źródło : •• Zombie pojawią się w nowym Counter-Strike'u

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Pewnie będzie w DLC za 800MSP/1200MSP :p

4. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No pewnie tak ale chyba lepiej nowy tryb niż same mapki?

5. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Ehh tylko zombie i zombie. Lepiej by było dać jakiś mod z życia wzięty typu chociażby "pijani marines strzelają do ludzi", albo "małolat z gnatami robi rozp%!@#l w szkolnej stołówce". Pamiętacie misję No Russian (no ba, kto by jej nie pamiętał?!)? Ileż to było szumu wokół tego i jak to się przełożyło na sprzedaż gry... A na poważnie to wszystkie studia mają u mnie mega minusa za wydawanie DLC zaraz po premierze gry, albo za wydawanie niedokończonych gniotów, albo za wydawanie po prostu gniotów. Obecne gry są tylko marnym cieniem tego co było kiedyś. Niektóre mają potencjał, ale co do czego to i tak zawsze kończy się tak samo i wychodzi z tego albo forza 3, albo mass effect 3, albo Final Fantasy XIII ( o dziwo XIII-2 jest niezła), albo.... można by tak wyliczać w nieskończoność. Ostatnia gra z klimatem nie zerżniętym z żadnej innej w jaką grałem to było chyba Brutal Legend i Uncharted :/

6. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    OMG :O Zombi nie pasują do Counter Strika. W takiej grze jak Call Of Duty tak nawet czuć ten klimat. W CS NIE !

7. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    zobacz sobie ile w 1.6 jest serwerow z zombie mod
    w dodatku sa tam mapy zrobione specjalnie pod to

8. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No to chyba nigdy nie grałeś w CS'a na modach.

9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    już zombie a gry jeszcze nie ma

10. play

play Banned Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    uk/pl
    Teraz to znajdź grę bez zombi oO.

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Resident Evil :D

Jak dadzą te zombiaki za friko to z chęcią obadam, ale żeby płacić dodatkowo to raczej nie skorzystam, bo są ciekawsze gry od ich eksterminacji.

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ogólnie cały ten CS GO mi 'śmierdzi syfem', nigdy nie powstał i nigdy nie powstanie lepszy Counter Strike od 1.6. Jeśli dodadzą zombie w formie DLC to się tylko ośmieszą, tak fundamentalna część gry (patrząc na liczbę serwerów ZM w innych częściach) powinna być od początku i za darmo.

13. w1x0r

w1x0r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zombie mod to coś innego niż w tych innych gniotach, poza tym zombie-mod jest obecny w CS od wczesnych czasów 1.6

14. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Pewnie będzie jako DLC więc dziękuje bardzo :)

15. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Troszeczkę niepoważne jest komentowanie gry jeśli się w nią nie grało, i stwierdzenie 'nigdy nie powstał i nigdy nie powstanie lepszy CS od 1.6' też jest trochę nie na miejscu. Rozumiem, CS 1.6. to klasyk wśród FPS, i zarazem najpopularniejsza strzelanka sieciowa, ale poczekajmy do premiery CS:GO, wtedy będziemy mogli go ocenić i porównać z 1.6.
    Co do Zombie w formie DLC, to wydaję mi się, że ten tryb dadzą nam za darmo, w formie aktualizacji. Valve to nie Activision czy EA :)

16. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nigdy nie rozumiałem fenomenu Counter-Strike'a i nie lubię tej gry, ale technika idzie do przodu a patrząc na filmiki z nowego CS:GO to mam wrażenie że oni się wręcz cofają...
    I na dodatek chcą dać zombie?? Nie mam pytań :x

17. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    tez mysle ze ta gra nieprzegoni juz klasyka jakim jest 1.6 , ogladajac 1 z gameplay'ow na xboxie 360 padlem ze smiechu jak zobaczylem ze niema wogole recoila.

18. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Już pomijając na chwilę kwestie DLC to i tak pewnie nowy CS będzie skopany gdyyyyyyyyyyyż... będzie robiony na miarę XXI wieku, czyli "press RB to shoot", "turn around", "return to combat zone" etc. Może jestem staroświecki, ale przynajmniej jak grałem w quake'a to miałem tą frajdę żeby się wszystkiego nauczyć samemu. Do wszystkiego dochodzić krok po kroku. Ileż to nerwów i czasu straciłem na nauce strafe jumpów, ale za to jaką frajdę miałem gdy w końcu je opanowałem! To były gry a nie te obecne komercyjne półprodukty. Ja chcę gier z prawdziwego zdarzenia, a nie syfów robionych na siłę. Obecnie większość gier stawiam na tej samej półce co film kac wawa i inne ścierwa. :/
    sorry za offtopic. mam nadzieję że się pomylę, ale... teraz każdy liczy tylko na zysk i nie patrzy na graczy. Łaskawie dadzą zombie, ale za to utną coś innego, być może innowacyjnego.

19. Hrystek

Hrystek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak chcecie zombie to sobie kupcie Left 4 Deada.

20. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesli zrobia ciekawsze Zombie niz Zombie w modach do CSa to jestem na tak, inaczej zegnaj

21. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale już wiadomo jaka ta gra będzie to jest czysty Source przerobione mapki i nowe skórki borni , czyli przerobiony source ..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum