1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zostać przy Xklocku czy przesiadka na PC???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ronnieosx, Maj 21, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Ronnieosx

Ronnieosx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    Chciałem spytać czy opłaca się wywalić 1500/2000 na PC czy lepiej wywalać więcej kasy na gry?
    Zastanawiam się nad tym ze względu na to że lekko boli mnie cena gier na X a PC to jeszcze się nic nie stanie bo z mojego korzystają rodzice w domu jak swoich nie wezmą z roboty a szybszy komp to fajna sprawa. No ale tu kolejny problem na X mimo gorszej grafiki i większej ceny gier zawsze masz pewniaka że zadziała a na PC to sterowniki od karty i inne pierdoły kompatybilność podzespołów lekko dobija wiec stoję przed wielkim dylematem podpowiecie co lepsze?

Pad czy klawiatura to żadna różnica dla mnie

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Jeśli chcesz złożyć od podstaw komputer do grania to zapomnij o sprzęcie za 2000zł. Absolutne minimum to 2500zł, a i tak za tyle złożony sprzęt będzie wymagał po roku modernizacji w minimalnej kwocie 500zł.

Oczywiście można składać budę z jakiś niszowych części noname, można się kompletnie nie znać i przy wyborze ramu kierować ilością gigabajtów, a nie np. szyną. Można kupić AMD zamiast Intela itp. itd. W efekcie sprzęt będzie ze stosunkowo niskiej półki i za rok nie uciągnie najnowszych gier tak jakbyś tego chciał.

Z drugiej strony możesz zaoszczędzić kasę na grach i pakować je w upgrade, jeśli oczywiście nie przepijesz kasy po drodze :D

4. Ronnieosx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    Jeśli o mnie chodzi nie kupuje PC na części albo jeśli tak to daje mojemu ziomkowi listę bo on jest lepszy w tym ode mnie i na 100% zrobi dobrze a jeśli gotowy zestaw to na Allegro mnie interesuje coś do 1500zł AMD FX 4x 3,80 albo 6x 3,30 z 4gb ram (resztę dokupię albo swoje ze starego dam bo będą pasować myślę) dysk swój dam by nie tracić danych a mam tego trochę. Karta graficzna GeForce Gt520 2gb Super AMD FX 4 X 3,8GHZ_4GB_DVDRW_GT520 2GB_GRATIS (2351823295) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    COŚ w tym stylu

5. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Widzisz, jednak nie znasz się :) Ten PC, który pokazałeś posiada Geforce 520 czyli niskobudżetową kartę, która nie uciągnie żadnej obecnej gry. Ten GPU jest zbudowany na bazie 9500GT z 2008 roku. Czasami nie warto patrzeć na cyferki, bo wprowadzają w klienta w błąd.

Odradzam Ci zakup takich komputerów, sama cena już mówi wszystko. Na tym sprzęcie możesz co najwyżej pracować, ale nie nadaje się do żadnych gier. Przykładowo Diablo 3 chodzi na tej karcie w na najniższych ustawieniach. Poniżej masz benchmarka, na czerwono zaznaczyłem 9500GT i GT 520, który jest w tym komputerze który pokazałeś. Zwróć uwagę na jeszcze jedną kartę GT 220, jak widać osiągi podobne, a numeracja zupełnie inna:

Jeśli chodzi natomiast o opis aukcji, to jest ona wprowadzająca w błąd. Mówiąc inaczej sprzedawca kłamie i szuka naiwnych...

6. Ronnieosx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    Też uznam że to było na maxa podejrzane ale jak tak patrze na te PC rodem FX to dobry zaczyna się nie nawet od 2000 a dalej nie patrzyłem za cenami. Tylko tera tak za parę miechów wychodzi kilka dobrych produkcji, i tutaj zaczynają się problemy problem z kasą wręcz szkoda jej po prostu. Wiec nie wiem zostać przy tym i normalnie za gierki czy zainwestować PC i cena za wywalone gry się zwróci a X zostanie dla BF3 bo już tam mam za dobre staty by rezygnować a i tak sprzedaż konsoli mi się za bardzo chyba nie opłaci. No i kolejny X720 za rok podajże i tu kolejny pretekst wymiany sprzętu mimo że ten nowy X ma dorównywać dzisiejszym PC`tom (sory za błędy językowe)

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    http://xboxforum.pl/pc-213/pc-vs-konsola-131571/

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.