1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zostałem oszukany na allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kanonierzyk, Grudzień 9, 2012.

1. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupiłem przerobionego xboxa na allegro LT 2.0 i już mam gry zgrane ale grać nie mogę :sorrow:
    Bo konsola podobno doskonale czyta płyty a jest uszkodzony laser jest do niczego nie czyta nawet orginałek chyba że jest nowy to może tak ale mniejsza z tym jak są najmniejsze ryski to już przeczyść płytkę ściereczką na konsole wywaliłem ponad 400 zł i nie mam dużo kasy na naprawe
    i czy jak bym kupił laser orginalny do swojego napędu i poprostu wyjoł stary i wsadził nowy to by od razu działało czy bym musiał coś kalibrować itp bo napędu zmieniać nie chce bo ma LT 2.0 i jeszcze chciałem się zapytać czy wymiana lasera usunie przeróbkę albo czy znacie jakiś serwis w sochaczewie gdzie mi go może zmienią.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: Zostałem oszukany na allegro

A zwrot nie przysługuje? Masz na to 10 dni a sprzedawcy negatyw za towar niezgodny z opisem
    Tylko wstrzymaj się z nim do zakończenia sprzętu
    Wysłane z komórki pod schodami :)

4. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    NIKODEMUS Ale pisałem do tej mędy że xbox nie działa i płyt nie czyta to mi odpisuje że u niej działał i się wszystkiego wypiera a jak ja jej dam negatywa to ona da mi i nic mi to nie da :frown: a nr podany na allegro o tej osoby ciągle jest wyłączony od 3 dni staram się dobić

Co myślicie o płycie czyszczącej laser???

5. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: Zostałem oszukany na allegro

Zgłoś spór do allegro s daleko masz do sprzedawcy? Adres masz możesz spróbować to załatwić osobiście, negatyw to Pikuś szkoda kasy

Wysłane z komórki pod schodami :)

6. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam 400 km do sprzedawcy a w czwartek wylatuje do niemiec:dispirited:

7. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Rozbieram teraz konsole przetre teraz wacikami do uszu tak suchymi żeby nic nie uszkodzić tak z ciekawości może coś da

8. BugMN

BugMN Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0