1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zostałem oszukany przez użytkownika tego forum .

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jacekxbox360, Grudzień 15, 2009.

1. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiatam !
    Sprawa wygląda następująco ,zamieniłem się grami z użytkownikiem tego forum *****
    Wymiana odbyła się przez Allegro ,ja wysłałem mu GoW2 PL ,***** miał mi wysłać Assassin,s Creed PL .Wymiana doszła do skutku ,ale dostałem Assassina w wersji Angielskie ,co można z tym zrobić ,przed wymianą odpowiadał natychmisat ,teraz zamilkł ,oczywiście wystawie negatywa ,tylko kiedy on zrobi odwet ,to mogę w jakiś sposób zgłosić kłamstwo do Allegro?
    Dowód ,że np. moja gra była w wersji polskiej jest taki ,że kupiona została też na Allegro.

proszę o jakieś sugestie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafaltomb

rafaltomb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No próbować zawsze można... a nie masz żadnego kontaktu?? nic a nic..

4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    masz przecież "centrum sporów" w allegro... tam zgłaszasz problem.

poza tym btw. wersja pl jest gorsza, w ogóle nie ma klimatu... przynajmniej dla mnie ;)

5. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no narazie pisałem tylko na pocztę ,myślałem ,że odpowie, bo wcześniej kiedy chodziło o wysyłkę szybko odpisywał.Nie wiem co mi to może dać to centrum sporów, bo w sumie czystej płyty nie wysłał ,ale gość jest nieuczciwy i należy to tępić ,kurde niewiem teraz może zrobił to jakoś nieświadomie ,książeczka była w werski rosyjskiej i polskiej ,to normalne?

6. rafaltomb

rafaltomb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak pisałeś wymieniliście się czasowo tak?? teraz chcesz odzyskać tę grę?

7. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wymieniliśmy się na stałe , zamiana przez Allegro
    Region mam Polska

Jutro do niego zadzwonie do tego gościa ,o ile odbierze teleon ,to wysłucham go ,co ma do powiedzenia.

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Przecież On się wymieniał za AC1 nie 2. Wersja z Borysem Szycem w roli gł. :DD
    Region nie ma nic do tego ale nie to jest tematem dyskusji.

Piszcie na temat bo potem będą pretensje że wątek przedwcześnie zamknięty.

temat wyczyszczony.

9. nasciturus

nasciturus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli masz opisane wszystko dokładnie na e-mail'u i allegro (że miało być PL a jest ENG) to wg. mnie doszło do naruszenia art. 286 K.k. czyli do oszustwa.
    Ten występek jest zagrożony karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.
    Krótko pisząc: jeśli czujesz się oszukany drukuj wszystkie e-mail'e od gościa, zrzuty ekranowe aukcji (jeśli jeszcze są - jak nie zgłoś się do allegro, powinni udostępnić - jeśli nie Tobie to policji), ewentualnie bilingi rozmów. Idź z tym wszystkim na najbliższy komisariat wiadomych służb i zgłoś popełnienie przestępstwa.

10. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów

pisać to i psze, ale co z tego, jest to niska szkodliwość czynu, czyli nie przekracza wartości 250zł, więc nawet jak mu udowodnisz to umorzą to postępowanie, a on nawet zawiasów nie dostanie, ani nic, szkoda, ale taka prawda

11. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzisiaj *****odezwał się do mnie na pw i pisze ,że skoro nie można zmienić w opcji na język PL to przeprasza i nie był tego świadomy ,ale wysłał mi grę tak jak chciałem, a język jest dla każdego zrozumiały z łatwością ,czy to nie jest beszczelność? może myślał o menu opcji gry?

12. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    dzwoń do CBA człowieku! :D

13. Perski

Perski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie napisałem:
    "Jesli w grze nie istnieje fizyczna mozliwosc wyboru jezyka i jedyna opcja gry jest w jezyku angielskim to w takim razie najmocniej przepraszam, gdyz sam nie bylem swiadom iz ta gra polskeigo jezyka nie posiada a polska okladka i instrukcja wprowadzily mnie w blad. Mimo wszystko gra jest dalej tym samym tytulem na ktory sie pan zdecydowal tylko w innym jezyku - zrozumialym przez wiekszosc z latwoscia. Z uwagi na to uwazam iz nie ma co z tego robic tragedii i jestem pewien ze jakos sie porozumiemy w tej sprawie w taki sposob by obie strony byly zadowolone. Wszak celem tej transakcji nie bylo oszustwo drugiej ze stron, z czym sie na pewno pan ze mna zgodzi, rezultat jest jedynie dzielem drobnej niezamierzonej pomylki."

I to co napiałem Panu - i co miało być wiadomością prywatną - jest stuprocentową prawdą. Widzę że upublicznił Pan to okazując swój brak kultury i niedojrzałość. Uważam że sprawa jest nie dokończona, została opublikowana w środku wyjaśniania jej i nawet nie rozmawiał Pan ze mną ani nie czekał Pan na to co ja mogę Panu zaproponować by ten błąd wynagrodzić. Jeśli jest Pan dalece nieusatysfakcjonowany to możemy się na te gry odmienić, a jeśli dalej będzie Pan szargał moje dobre imię na tym forum to wtedy będziemy rozmawiać inaczej.

14. nasciturus

nasciturus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mylisz pojęcia. Niska szkodliwość czynu, na którą się powołujesz, nie ma zastosowania w tym przypadku ponieważ nie o kwotę chodzi a o fakt czy doszło do oszustwa.

15. arek

arek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Perski dobrze mówi!
    Zamiast dogadać się na pw to ty już na policję dzwonisz i robisz z niego oszusta i złodzieja.
    Po tym jak go potraktowałeś to moim zdaniem nic już nie jest tobie winny. Powinieneś przeprosić go za swoje szczeniactwo.

16. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To kup lub zamień się na grę w wersji PL ,a dostaniesz anglika , wtedy inaczej będziesz tu śpierwał .Przestrzegam innych przed niechcącą pomyłką takich userów,w tym kraju kombinowanie a później odkręcanie ogona to norma .Teraz muszę kupić grę którą już mam ,bo miał to być prezent dla osoby nie znającej języka ,a ****naraził mnie na dodatkowe koszty oraz stres.

Proszę o zakńczenie tego tematu jeśli istnieje taka możliwość

17. ziombel86

ziombel86 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jak sie czyta opinie zeby biegac po komisariatach za takie sprawy to rece opadaja. Wylegarnia ******ch konfidentow!

18. BombasticFantastic

BombasticFantastic Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białogard
    najlepiej usunąć ten temat. :] bo szkoda oczu na to. niech załatwiają ta sprawę miedzy sobą.
    najlepiej niech nikt nikogo nie krytykuje. po prostu do kosza i niech załatwią to jak chcą. ;)
    bynajmniej takie moje zdanie :p

Wczytywanie...

Poleć forum