1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

„Zostań zombie” w Dying Light

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez patro154, Sierpień 30, 2013.

1. patro154

patro154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Dodatkowy tryb rozgrywki bonusem do zamówień przedpremierowych.

Warner Bros. poinformowało, że wszyscy, którzy zamówią grę Dying Light przed premierą, otrzymają w prezencie dodatkowy tryb rozgrywki nazwany Be the Zombie. Pozwoli on graczom wcielić się w zainfekowanych i polować na innych użytkowników sterującymi zwykłymi ludźmi.

Dowiedzieliśmy się również, że opisywany tryb będzie jedynym związanym z rywalizacją pomiędzy graczami. W trakcie rozgrywki użytkownicy zdobędą punkty doświadczenia i będą rozwijać wybrane postacie poprzez inwestowanie w wybrane drzewka umiejętności.

Na chwilę obecną, dodatkowa zawartość dotyczy wyłącznie rejonu Ameryki Północne.

Dying Light od polskiego studia Techland zadebiutuje w 2014 roku, trafi na PS4, Xbox One, Xboksa 360, PS3 i PC.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajny trailer ale jakoś mi się te zombi przejadły już i chyba raczej nic mnie nie zaskoczy.

4. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Wow ta gra zapowiada się fajnie

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja właśnie lubię temat zombie i czekam na tę grę :D
    Ale już widzę że chciałbym czegoś więcej :)

Ale zagranie bardzo do kitu ze strony WB, nie wiem jak można dać taką możliwość tylko tym którzy kupią preordera...

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Świetnie! Lecz byłem święcie przekonany, że gra NIE MA się pojawić na X360 i PS3. Hm.. ale jak dla mnie to bardzo dobrze, że się pojawi :)

7. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Super gra. Lubię te klimaty a takich gier coraz więcej. Zdziwilem się tylko jak zombie go osaczylo i skoczył po ich... Głowch i się wydostał. :p ogólnie też dziwnym zombie był ten gigant który rzucił samochodem, nie wiem czy to Jie przesada i ile tego będzie ale czas pokaże.

Btw.. ten gameplay jest powolny. If u know what i mean. Osobą która steruje główną postacią wykonuje wooolne ruchy.. zamiast dynamicznej akcji przy dynamicznym badaniu i eksploracji ktoś w dziwny sposób kontroluje ruchami kamery jakby martwił się o spadek fps :D rozumiem że dla lepszego widoku porusza się wolniej ale to bie za dobrze wpływa na feeling podczas oglądania.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

8. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    przejedzą ci się jak takie akcje bedą za twoim oknem :)

Poleć forum