1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zostawienie konsoli na noc wlaczonej

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dziend0bry, Lipiec 31, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Mam pytanie, chce sobie zostawic dzis na noc Xboxa, by pobieral gre, bo mam wolny internet aktualnie i boje sie, ze sie przegrzeje/cokolwiek innego sie z nim stanie.
    Mam Falcona z lipca 08, co myslicie? Zostawic go na noc, czy nie ryzykowac? Do tej pory nic sie z nim nie dzialo, ale mimo wszystko sie o niego boje, w koncu to Falcon :D A wolalbym, by w nocy sobie poberal, niz w goracy dzien.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Włącz opcję pobieranie w tle, zacznij pobierać co chcesz i wyłącz Xbox-a. Będzie sobie spokojnie pobierał.

1 osoba to lubi.
  4. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Pobieranie w tle? Chyba mam tę opcje wlaczona, bo jak wcisnalem POWER to zgasl ekran a dioda na przycisku power migala co 30 sekund bodajze na zielono, konsola sobie szumiała, i w tym czasie pobierala?
    A jaka jest szansa, ze w tym czasie cos sie z nia niedobrego stanie? W koncu siedze tylko w dashu, nie w zadnej wymagajacej grze..

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    praktycznie zerowa.
    chyba w sumie po to zostało wymyślone "Pobieranie w tle" - żeby konsola była w trybie hibernacji ale pobierała wybraną zawartość.
    możesz śmiało zostawić włączoną, nie powinno się nic stać

1 osoba to lubi.
  6. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Dzieki za odpowiedzi.

Wczytywanie...