1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zrób sobie miecz - nowy filmik z The Elder Scrolls Online

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 20, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Autorzy The Elder Scrolls Online przygotowali specjalny materiał wideo, na którym przedstawiają ważną rolę tworzenia przedmiotów. W najnowszej pozycji Zenimax Online Studios stworzymy wiele interesujących broni, którymi następnie możemy gnębić małe smoczki.

Tworzenie różnorodnych przedmiotów pojawia się w każdym znaczącym MMORPG. W The Elder Scrolls Online nie mogło tego elementu zabraknąć i jak widać na poniższym wideo – autorzy podeszli do tematu bardzo poważnie. W grze będziemy mogli skonstruować wiele ciekawych oręży, którymi następnie zmiażdżymy rywali.

Chociaż nie mogę się do końca przekonać do tej pozycji, to jednak ten element mi się naprawdę podoba. Paul Sage, Nick Konkle i Chris Strasz komentują na załączony materiał crafting, jednak jak zauważycie – zaprezentowany fragment rozgrywki pochodzi z wersji na komputery osobiste. Jestem ciekawy jak ten aspekt będzie prezentował się na konsolach.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. spioszeq3

spioszeq3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jakoś nie widzę wielkiej różnicy między craftingiem w innych grach mmorpg i nie wiem czemu Ci się ten element tak podoba. Moim zdaniem crafting to najnudniejsza część każdego mmorpg.

Wczytywanie...

Poleć forum