1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

zrysowane plyty po graniu...to normalne??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tomasz222, Grudzień 7, 2008.

1. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    witam..zauwazylem ze konsola rysuje mi plytki...plytki mam nowki ze sklepu wiec sa idealne ..sam gry zasysam i nagrywam....wyciagne gre z nagrywarki jest ok...ale jak np patrze na te plytki ktore uzywalem do grania juz dosc dlugo to sa dziwnie porysowane.pod swiatlo jak sie patrzy to jest pieronsko duzo rys a nieraz jest tak ze gre wyciagam z nagrywarki i wadzam do konsoli az np nie przejde tej gry to tam lezy..ze sie nie plontaja byle gdzie....czy to normalne czy jestem przewrazliwiony

2. Lotnik421 Xbox One

3. luk1210

luk1210 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    starsze modele rysywaly plyty jak konsola stala , połóż konsole moze to rozwiaze problem

4. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    konsola lezy i jest to model z marca 2008

5. BoskiSqnJPL

BoskiSqnJPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    łódź
    karzdy laser rysuje plyty czy to od pc czy od konsolu ;)

6. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    niestety muszę się z Tobą niezgodzić bo nie zdarzyło się jeszcze abym wyjął porysowaną płytę z klocka albo z nagrywarki. na moje to wina leży po stronie napędu bo jeżeli nawet z czasem zacznie pozostawiać ślad na płytkach to nie powinna tyrać ich mocno. może na laserze masz syf? bo jak jest brudny to wyżej się unosi aby móc czytać z płyt i jednocześnie dotyka i rysuje płytę

Wczytywanie...

Poleć forum