Zrzucanie gier na dysk

kamyk189

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, chodzi mi o to czy będę musiał za każdym razem gierkę nagrywać na dvd czy mogę to zrobić np za pomocą pendriva czy moze przez jakiś kabel?? I jeszcze jedno jak mam to zrobić bo jeszcze nie miałem z tym do czynienia.
 

elarono21

Użytkownik
Użytkownik
płyta z grą w napedzie i tak musi być :) tylko na poczatku zakreci i potem jzu z dysku ciągnie. a robisz to tak , że wkładasz płyte w napęd potem jak masz okienko z gra wciskasz Y i tam masz opcje zgrania na dysk twardy .
 

kamyk189

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
płyta z grą w napedzie i tak musi być :) tylko na poczatku zakreci i potem jzu z dysku ciągnie. a robisz to tak , że wkładasz płyte w napęd potem jak masz okienko z gra wciskasz Y i tam masz opcje zgrania na dysk twardy .



No tak a jeśli chodzi np. o Gta IV ktora zajmuje gdzies z 16gb to jak mam to nagrać to trzeba na specjalne płytki jakieś czy jak?? I trzeba specjalnym programem nagrywać, tak, bo przez nero nie pójdzie??
 

Isil

Użytkownik
Użytkownik
No tak a jeśli chodzi np. o Gta IV ktora zajmuje gdzies z 16gb to jak mam to nagrać to trzeba na specjalne płytki jakieś czy jak?? I trzeba specjalnym programem nagrywać, tak, bo przez nero nie pójdzie??
Skąd ty wziąłeś 16gb GTA IV?? :confused: A co do reszty, to są działy z tematami gdzie wszystko jest napisane. Czym, na czym i jak nagrywać.
 

kamyk189

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Skąd ty wziąłeś 16gb GTA IV?? :confused: A co do reszty, to są działy z tematami gdzie wszystko jest napisane. Czym, na czym i jak nagrywać.


No to znajdź mi gta IV która zajmuje 4.7 gb, co ty mówisz wogle. ja szukałem ale nie pisze. a wogle masz konsole i sciagales choc z jedna gre.
 

xMaGiKx

Użytkownik
Użytkownik
haha dobry tekst :D:D Po tym co piszesz widac, że ty z konsola nie wiele wspólnego miałeś.
 

Isil

Użytkownik
Użytkownik
No to znajdź mi gta IV która zajmuje 4.7 gb, co ty mówisz wogle. ja szukałem ale nie pisze. a wogle masz konsole i sciagales choc z jedna gre.
No nie mogę :eek: Panie kamyk189 przeczytaj sobie dział Informacje dla początkujących. A tak w ogóle to mam konsolę, przynajmniej tak sądziłem do tej pory ale zaczynam wątpić. :DD
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
kamyk189 .....no comments :) naprawde no commnets :)
polecam strone np http://www.stripesonfire.com/nsc/
 

kamyk189

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tam sa gry ktore chodza lub zmiescza sie na plycie tam nie ma nawet gta iv i nie wiem jak 75 partow (200mb) zmiescic na plytce dvd+r dl a nagrywac umiem tylko chcialem sie upewnic czy nie da sie tego nagrywania ominac bo plyty nie sa tanie dvd+r dl ale jesli nie ma innego wyjscia to nie pozostaje nic innego jak nagrywac
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie ma gta????
Grand Theft Auto IV 6.8 GB to jest ilosc miejsca jaka zajmie ci gra po zgraniu na dysk
 

kamyk189

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie ma gta????
Grand Theft Auto IV 6.8 GB to jest ilosc miejsca jaka zajmie ci gra po zgraniu na dysk
No dobra Panowie zwracam honor i dziękuje za porade. Tylko tak to wyglądało a wiecie jeszcze nie nagrywałem gier na konsole. Jeszcze raz dzięki
 

chomik01

Banned
Użytkownik
I co tak sie kłuciłes a trzeba bylo dokladnie popatrzec ze przed 6 nie ma 1 lol2 i jeszcze sie kluci <;p>
 

kamyk189

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I co tak sie kłuciłes a trzeba bylo dokladnie popatrzec ze przed 6 nie ma 1 lol2 i jeszcze sie kluci <;p>


chomik ja sie nie kluce tylko pytam a wogle jak sie sciaga z serwera gta iv to zajmuje 14 gb a jak sie nagra tylko 6 a w watku download bylo 75 partow po 200mb
 

lseed

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Nie chce zakładać drugiego tematu bo to bez sensu dlatego napisze tu mam nadzieje ze ktos mi sensownie pomoże.. Mianowice chodzi o to że żeby zgrać grę na dysk potrzebny jest nowy "dashboard" jeśli przekręciłem nazwe to sorka... I ja mam do was takie pytanie: skąd ja mam go pobrać żeby miec pewnosc ze jest dobry (sami wiecie ile szajsu krąży w necie) moze ktoś mógł by podesłać konkretnego linka ??
 

lseed

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
juz znalazłem....:)
 

CrashOmg

Banned
Użytkownik
Ja to zrobiłem w sposób następujący:
-Odłaczyłem kabel od internetu od kompa i podłaczyłem do Xboxa
-Przestestowałem połaczenie
-Po pozytywnym wyniku testu wszedłem na Xbox Live i sciągnołem "update"
-Po ponownym uruchumieniu konsoli miałem nowy dashboard i gry mogę zrzucać bez poroblemowo poprzez zainstalowanie ich na dysku to dla tych którzy nie znalezli .
 

Do góry Bottom