1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zrzut NAND i ERROR

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ciubaka, Wrzesień 2, 2013.

1. Ciubaka

Ciubaka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chce przeprowadzic aktualizacje Dashboardu w JTAG'u, do zrzutu pamięci NAND użyłem programu Flash360. Podczas robienia zrzuty wywala mi takie coś na ekranie:

ERROR: Reading block blebleble status 250

Próbowałem kilka razy i za każdym razem dzieje się to samo, czy tak ma być czy jednak jest coś nie tak?

Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Spróbuj tym programem Simple_360_NAND_Flasher_v1.2, ale koniecznie wersją 1.2, bo 1.3 beta ma chyba bugi
    lub
    najprostszy inny zabieg podłącz konsolę do sieci internetowej (tej samej co PC/laptop), a w konsoli wciśnij EJECT co spowoduje uruchomienie się XELL (niebieskie tło i jakieś napisy), następnie w komputerze PC uruchom przeglądarkę WWW (obojętnie jaką) wpisz IP konsoli (IP konsoli masz jaki ci się na samym dole XELLA pojawi (jeśli jest 192.168.1.99, to te IP jest błędne), w www wpisujesz dane ip jakie masz, klikasz ENTER i masz tam RAMDUMP

4. Ciubaka

Ciubaka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety połączenie z xellem nie działa. Czasami pojawi się czarne tło i zarys strony z opcjami ale nic poza tym. Spróbuję tym programem który radzisz.

Zrobiłem i niestety tak samo podczas zrzucania pamieci do pliku występują błędy odczytu...

Dodane:
    Spróbowałem zbudować obraz z tym zrzutem pamieci w programie J-Runner żeby zobaczyć co wypluje:

"---- { Image Build Mode } ----
    building jtag image

***** WARNING: nanddump.bin has a bad LBA at block 0x34e (raw offset 0xda1c00), block LBA ignored
    ***** WARNING: nanddump.bin has a bad LBA at block 0x356 (raw offset 0xdc2c00), block LBA ignored

******WARNING: 'xenonjklatin.xtt' crc32: 0x5c4dc988 expected: 0xdde4a14c"

a w okienku "Bad blocks":

"• Bad Block ID @ 0x19E [Offset: 0x6ABC00]
    • Bad Block ID @ 0x34D [Offset: 0xD9DA00]
    • Bad Block ID @ 0x34F [Offset: 0xDA5E00]
    • Bad Block ID @ 0x355 [Offset: 0xDBEA00]
    • Bad Block ID @ 0x357 [Offset: 0xDC6E00]

• Bad Block ID @ 0x19E Found @ 0x3FF[Offset: 0x107BE00]
    • Bad Block ID @ 0x34F Found @ 0x3FE[Offset: 0x1077C00]
    • Bad Block ID @ 0x357 Found @ 0x3FD[Offset: 0x1073A00]
    "

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Hop do góry!

Wczytywanie...

Poleć forum