1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zużyte kody xbox live 48

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marat099, Luty 25, 2014.

1. marat099

marat099 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam trochę kodów xbl 48 z rufflesów, które sam robiłem i nikomu nie udostępniałem, ostatnio trafia mi się, że większość z nich jest zużyta.
    Macie podobną sytuację?

2. Lotnik421 Xbox One

3. x333x

x333x Banned

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock City
    Ja miałem taką sytuacje połowa z nich mi nie chodziła i nie wiem czemu tak się działo.

4. JaDCorbeN

JaDCorbeN Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Elbing
    Ja również, nawet gorzej bo zakupiłem na Allegro i trafiły się niewłaściwe :)
    Myślałem że kody mają "termin ważności" ale chyba jednak nie :(

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    System generowania wysłał kilku osobą ten sam kod to było ,że wykorzystany lub się termin minął. Tylko z kodami z MHF nie było problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum