1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zwalony laser?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez wrobelek166, Kwiecień 26, 2009.

1. wrobelek166

wrobelek166 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łuków
    Witam mam problem posiadam naped samsung gralem na nim przez kilka miesiecy oczywiscie na piratach i chodzily bez żadnych problemow ostatnio na kazdej grze bez wyjatku po jakiejs minucie lub dwoch grania wyskakuje blad ze mam brudna plytke... Co sie zepsolo czy to laser jest brudny czy cos innego moze regu;acja lasera by pomogla co myslicie???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Pytanie czy dzieje się to tylko na nowych czy też Twoich starszych grach. Jeśli tylko na nowych przyczyną może być sposób nagrywania płytek(np słabej jakości nośniki), jeśli na wszystkich zaś sądze,że winowajcą jest właśnie laser-spróbuj przedmuchać wnętrze napędu(mi np pomogło), jak nie pomoże to daj do jakiegoś serwisu niech ci zdiagnozują problem-opcje są 3:

-brudny laser(tu też winę może ponosić wcześniej wspomniany kurz, przedmuchaj)
    -zepsuty laser
    -rozregulowany laser

Do wyboru do koloru

pzdr

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Rozkręć napęd i przetrzyj laser, możesz również zwiększyć moc lasera >> http://x360iso.org/poradniki-sprzet/932-blad-brudna-plyta-naprawa-regulacja-lasera.html

Jak nie pomoże to kup nowy napęd i zrób spoofa.

Wczytywanie...

Poleć forum