1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zwężony ekran na monitorze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rafał Jasłowski, Listopad 13, 2013.

1. Rafał Jasłowski

Rafał Jasłowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa, Poland
    Witam. Mam takie coś na monitorze 17' [​IMG] (zdjęcie poglądowe) w fsd udało mi sie to wyłączyć poprzez odznaczenie "Przytnik boki na ekranach 4:3" lecz ekran jest wtedy rozciągnięty. Chodzi mi głównie o dopasowanie ekranu w grach, jest jakaś możliwość to poprawić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    W każdej grze podczas pierwszego włączenia jest taka opcja "ustawienia" ram twojego telewizora poszukaj tego w opcjach

4. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ustaw rodzielczośc 1080p w ustawieniach konsoli.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    FSD > Settings > System > Overscan
    I tam możesz dopasować sobie ekran do własnych potrzeb (Opcja Vertical i Horizontal).

Wczytywanie...

Poleć forum