Zwiastun, kooperacja, arena i misje - mnóstwo nowych materiałów z Far Cry 4

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Odliczacie dni do premiery Far Cry 4 i macie akurat wolne dwie godziny? To jesteście prawdziwymi szczęściarzami, ponieważ w Sieci zadebiutowała tona materiałów z produkcji Ubisoftu. Kooperacyjne smaczki, walki na arenie, ponad godzina rozgrywki, zwiastun – oglądajcie!

Nieczęsto otrzymujemy taką ilość materiałów z jakiejkolwiek produkcji w jednym czasie. Twórcy postanowili zaprezentować wszystkie elementy produkcji i z tego powodu możecie tutaj zobaczyć kooperację, areny, misję Shangri La, czy też godzinną rozgrywkę.

To mnóstwo cennych informacji o grze i jeśli wyczekujecie na tę produkcję – oglądajcie! Pamiętajcie, że wszystkie te filmy są świeże i dzięki nim poznacie wiele nowych detali z pozycji.

Warto również zerknąć na zwiastun, który w miły dla oka i ucha sposób przestawia grę.

Far Cry 4 zadebiutuje 20 listopada na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One, Xboksie 360 i komputerach osobistych.

Zwiastun


Arena


Kooperacja


Misja Shangri La (Magiczny Tygrys)


Godzina rozgrywki


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Godzina rozgrywki
Nie działa.

Ta grafika mi obecne konsole przypomina graficznie lub słaba jakość filmiku.
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Trzecią częścią Far Cry mocno się jarałem, ale czwórka jakoś mnie nie rusza zbytnio. Na tych wszystkich prezentowanych materiałach widać, że niby klimat jest ale go nie ma:)
 

Do góry Bottom