Zwiastun Need for Speed Rivals pełen pościgów i kraks

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Czyli nic nowego.

I na tę chwilę tak mógłbym podsumować całe Need for Speed Rivals. Tak, wiem, nie grałem, więc nie powinno oceniać się książki po okładce, a gry po zwiastunach. Ale na razie twórcy nie zaskakują i Need for Speed Rivals niczym specjalnym i oryginalnym się nie wyróżnia. Może cały sekret tkwi w gameplayu?


Oby tak było. Przekonamy się 22 listopada, bo właśnie wtedy Rivals wjedzie na sklepowe półki. Ostatnie części serii były w porządku, ale od takiej marki wymagamy czegoś więcej. I mam nadzieję, że Rivals da radę, choć na razie na to się nie zanosi...​

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ciekawie się zapowiada z chęcią zagram :D może dorówna NFS Most Wanted z 2005 :p
 

raven114

Użytkownik
Użytkownik
grafika ładna i tyle w temacie "Nowego" NFS'a
 

ogooreck

Użytkownik
Użytkownik
jeśli będzie trzymać poziom ostatniego Hot Pursuit - będzie ok :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Co za szmelc.. Masakra.. Ze starymi NFS'ami ta gra ma tylko jedno wspólne --> Nazwę początkową NFS.
I tyle w tym temacie.

Wszystkie NFS'y od The Run olałem i to będzie kolejna pozycja, którą oleję.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
grafika ładna i tyle w temacie "Nowego" NFS'a

Grafika ładna, bo pewnie pokazali ją na czymś mocniejszym niż x360 ;) Co do gry, to pewnie zagram, ale nie ma rewelacji.
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Co za szmelc.. Masakra.. Ze starymi NFS'ami ta gra ma tylko jedno wspólne --> Nazwę początkową NFS.
I tyle w tym temacie.

Wszystkie NFS'y od The Run olałem i to będzie kolejna pozycja, którą oleję.
Wcale się od nich nie różni, już bez przesady...

Gdyby dodali do tego jakąkolwiek fajniejszą fabułę to może i byłaby to lepsza gra. Choćby na takim poziomie jak Most Wanted z 2005r.
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
To powinno się nazywać Hot Pursuit 3 bo na zwiastunie wygląda jak poprzednia część HP nawet model jazdy wygląda na identyczny.Z drugiej strony jestem jednym z niewielu
którym HP 2 się podobał więc mi pasuję jak Rivals będzie taki sam
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wcale się od nich nie różni, już bez przesady...

Gdyby dodali do tego jakąkolwiek fajniejszą fabułę to może i byłaby to lepsza gra. Choćby na takim poziomie jak Most Wanted z 2005r.
Dla mnie strasznie się różni. Te nowe NFS'y nie mogą sobie nawet stanąć w kolejce za Undergroundem, Pro Street, Most Wanted itd.
Ta gra straciła swój klimat! Jak i wiele fanów.
Niech dalej robią to, tak jak robią, to nawet film im nie pomoże..
 

Do góry Bottom