1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zwiastun premierowy Forza 6 odtworzony w Grand Theft Auto V

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 30, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Do stworzenia wideo potrzebne były mody ProjectRELOAD oraz mody dodające modele rzeczywistych samochodów.

Zwiastun premierowy Forza Motorsport 6 mieliśmy okazję obejrzeć na początku września - przedstawiał on rozmaite samochody, tryb kariery, deszczową pogodę i wyścigi nocą. Jeden z fanów, RavenwestR1, postanowił odtworzyć go w Grand Theft Auto V. Aby jak najwierniej odtworzyć wideo, wykorzystał graficzny mod ProjectRELOAD oraz mod wprowadzający modele rzeczywistych samochodów. Efekty możecie zobaczyć poniżej - dla porównania zamieszczamy także oryginał:

VortaL lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Kurde, co ja bym dał, żeby normalne auta pojawiły się w GTA...

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Świetne! Ludzie mają talent :)

@UP Na PC pobierasz OpenIV i lecisz, w sieci jest paczka aut :)

5. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Słaby jak mody z tego forum....

6. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Jemu pewnie chodziło o to żeby bez żadnych modów (gdzie dobry model trafi się raz na dziesięc) i też na konsoli były prawdziwe wozy jak w grze Gateway

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No wiem wiem ale oficjalne modele pewnie nie mogły by się niszczyć co mnie osobiście przeszkadza a tak to demolka pełną gębą.

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na PC zawsze można było wstawiać sobie "swoje, prawdziwe bryki" pamiętam jak bawiłem się właśnie tak z GTA3, GTA: Vice City no i GTA 4.
    GTA 5 tylko na X360 i XO więc nie ma tej możliwości :).

Szkoda że nie da się wypuścić jakieś takiej paczki na XO :). Było by świetnie.

Filmik fajny tylko końcówka im trochę nie wyszła :D

9. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Tak patrząc na te mody myślę sobie , że kiedyś powstanie jedna wielka fotorealistyczna wirtualna mapa , kto wie czy nie cały świat , możliwe że opierająca się na mapach Google. I na tej mapie i tymże silniku graficznym bazy , firmy produkujące gry bedą się opierać dodając swoje produkcje jako mody lub DLC. Było by fajnie pojeździć sobie w Forza na swoim osiedlu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum