1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zwiastun Wiedźmina 3 na gali VGX jest oparty w całości na fragmentach samej gry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 6, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Niektórzy już widzieli i są zachwyceni.

Osobiście nie lubię dokładać do przysłowiowego 'hype trainu' kolejnych wagonów, ale przyznam się bez bicia, że nie mogę się już doczekać sobotniej nocy i ujrzenia nowego zwiastuna Wiedźmina 3. Byłbym zadowolony nawet gdybyśmy mieli ujrzeć kolejny filmik CGI, ale jak informuje Geoff Keighley na swoim Twitterze będzie jeszcze ciekawiej, bo dostaniemy trailer oparty w stu procentach na silniku gry. Spodziewam się zatem równie epickiego filmiku co zwiastun, który otrzymaliśmy przy okazji targów E3 i który za każdym razem wywołuje u mnie gęsią skórkę (te piszczałki, ta muzyka... cudo!).

W sumie to obejrzę go sobie jeszcze raz i z niecierpliwością wyczekuję najbliższej soboty.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Uważam, że wszystkie trailery powinny być na silniku gry - wtedy wiadomo czego po danym tytule można się spodziewać a nie na filmikach cgi. Brawo Dla CD Projekt za takie posunięcie.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ten wiedźmin będzie epicką produkcją. 1 w porównaniu z 2 tez był przeskokiem nieziemskim, tutaj będzie raczej to samo :)

Już się nie mogę doczekać nowego Wieśka :) !

5. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Zdecydowanie "must have" w mojej kolekcji, wraz z GTA V. Obu tych gier nie moge doczekac sie na PC.

Gra CD-Projektu najbardziej ujela mnie tym, ze czuc w niej ten swietny klimat znany z ksiazek Sapkowskiego. Do tego kreacja swiata, postacie i sama fabula sa na wysokim poziomie. Zdecydowanie jeden z moich faworytow, jezeli chodzi o gry RPG.

Poki co, jednak trzeba czekac na trailer.

Sent from my iPhone 3GS using Tapatalk

6. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Widziałem już gameplay kręcony "klamka od zachrystii" i licze że dziś w nocy zobacze to w HD. Cieszę się bardzo że dzięki CDPR o Polsce słychać w świecie gier.

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum