1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Zwiechy X360 Slim

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez WineToo, Marzec 14, 2014.

1. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Problem rozwiązany padał dysk przez co konsola dostawała zwiechę, dysk z 2 konsoli dziala poprawnie i nie zwiesza się , można zamknąć :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może być błahostka - czyli laser skoro zauważyłeś że przy ładowaniu się wiesza.
    Spróbuj go przeczyścić lub jeśli padaka to wymienić - ale skoro nie bardzo masz do tego zamiłowania to proponował bym oddać konsole komuś kto się tym zajmuje (na forum w dziale Usługi pewnie znajdziesz kogoś)

4. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Konsole rozkręciłem, pastę nałożyłem Arctic Silver Ceramique 2 co miałem jeszcze z PC'ta lecz dalej nic, dostaje zawiechy dalej, dziś, tzn wczoraj dostała zwieche przy oglądaniu Riddica więc sądzę iż póki co jak działa spylić ją do lombardu dołożyć trochę gotówki i mieć spokój :D

5. skibrobert

skibrobert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Europe
    Witam.
    Mam problem z konsolą a mianowicie dwa dni temu pojawił się błąd e82. Więc odłączyłem wszystkie kable dysk itd. Podłączyłem ponownie i zonk. Błąd e 82 zniknął ale konsola się nieuruchamia i zatrzymuje się na logo Xbox 360 i obraz jest inny niż zwykle troszke żółtawy.Co to za problem i czy ewentualnie jest możliwa naprawa.Pozdrawiam serdecznie.

Wczytywanie...

Poleć forum